Moda » Odzież

Marka Fabio Groano kusi elegantów w Bonarce

Bonarka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zapraszając ich na zakupy do kolejnego nowego butiku z modą męską – Fabio Groano.

Ponoć Włosi mają modę we krwi – i większość z nich jest gotowa poświęcić nawet swą wygodę, byleby osiągnąć elegancję. Na szczęście na podobny kompromis nie będą musieli decydować się klienci, którzy odwiedzą butik Fabio Groano w Bonarce. Oferowana tam odzież łączy bowiem w sobie charakterystyczny włoski szyk z praktyczną wygodą, tworząc ostatecznie stroje wyróżniające się stylem i gotowe do noszenia nawet na co dzień.
Dostępne w sklepie Fabio Groano garnitury, koszule, marynarki czy krawaty czerpią z najlepszych włoskich wzorców, stworzonych przez tak wybitnych projektantów jak Armani, Zegna czy Brioni. To właśnie ich projekty i kolekcje w latach 70. oraz 80. XX wieku wyznaczały nowe kierunki rozwoju męskiej mody, oferując zupełnie nową jakość. Udowodnili, że da się stworzyć interesujący strój, który będzie elegancki oraz jednocześnie wygodny. „Uwodzicielska elegancja” oraz „arystokratyczna swoboda” – takich określeń używano w odniesieniu do projektów pochodzących z ich pracowni. Niedługo później głośno zrobiło się o kolejnych nazwiskach z Italii: Moschino, Gigli czy Dolce & Gabbana. Oferta Fabio Groano nie zatrzymała się jednak na modzie z tamtego okresu. Czerpie z nich te najbardziej uniwersalne, klasyczne wzorce, uzupełniając jednocześnie najnowszymi, sezonowymi trendami. A ich, wbrew pozorom, w modzie męskiej nie brakuje.
Warto zatem wybrać się nowego butiku w Bonarce i przekonać się samemu o unikalności włoskiego stylu. Dotknąć materiałów, przymierzyć wybrane modele, sprawdzić, jak leżą – i zdecydować się na uzupełnienie garderoby kreacjami z Półwyspu Apenińskiego. Sklep Fabio Groano znajduje się na poziomie 0 przy sklepie Deichmann.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »