Motoryzacja » Samochody

Marka Hyundai z kampanią „Wakacyjne Promocje Hyundai”

Marka Hyundai z kampanią „Wakacyjne Promocje Hyundai”
Zobacz więcej zdjęć »
W mediach online oraz radio wystartowała kampania wyprzedażowa Hyundai pod hasłem „Wakacyjne Promocje Hyundai”. Za zakup mediów odpowiedzialna jest agencja mediowa Havas Media.


Koreański producent samochodów Hyundai rozpoczął promocję wyprzedażową na polskim rynku. Zaplanowane działania reklamowe są realizowane od początku miesiąca, w ramach kampanii pojawią się spoty w radio oraz działania w mediach online komunikujące wyjątkową ofertę wakacyjną na nowoczesne modele Hyundai, m.in.: i30, KONA, TUCSON czy SANTA FE.
Za przygotowanie materiałów kreatywnych (digital), planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Havas Media. Za przygotowanie spotu radiowego odpowiedzialna jest agencja Opus B.

Więcej na temat kampanii: https://www.hyundai.pl/Promocje/Wakacyjne_Promocje/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »