Społeczeństwo » Społeczeństwo

Marka Konspol angażuje się w The Color Run 2018 w Gdyni

Pięć kilometrów, tysiące zapalonych biegaczy, tony kolorowego proszku, świetna zabawa i pozytywna energia. Już 15 września startuje festiwal biegowy The Color Run 2018 w Gdyni. W tym roku partnerem najbardziej kolorowego biegu w Trójmieście została marka Konspol.

Najszczęśliwsze 5 kilometrów w Gdyni

W ramach trwającego sezonu biegowego 2018, marka Konspol zwiększa swoje zaangażowanie we wsparcie popularnych wydarzeń sportowych w Polsce. Firma została partnerem The Color Run 2018, kultowego biegu na 5 kilometrów, którego uczestnicy obsypywani są kolorowym proszkiem. Dotychczas imprezy odbyły się w największych miastach w Polsce m.in. w Poznaniu i Warszawie. Biegowy maraton w Gdyni rozpocznie się przy Skwerze Kościuszki 15 września o godz. 10:00. Marka Konspol jako sponsor The Color Run 2018, przygotowała dla biegaczy i kibiców wiele atrakcji. Na stoisku firmy odwiedzający będą mogli spróbować pieczonych smakołyków z rusztu. Organizatorzy przewidzieli również animacje dla najmłodszych - dzieci wezmą udział w warsztatach kulinarnych i nauczą się przygotowywać kanapki według różnych wzorów na bazie naturalnych produktów z linii Żarłaki.

The Color Run 2018

The Color Run 2018 to połączenie biegu na 5 kilometrów oraz festiwalu muzycznego, podczas którego dochodzi do eksplozji kolorów. Bieg odbywa się bez pomiaru czasu i ograniczeń wiekowych, a jego uczestnicy co kilometr obsypywani są naturalnym kolorowym proszkiem. Chętnych do wzięcia udziału w tej kolorowej imprezie i przebiegnięcia najszczęśliwszych 5 kilometrów nie brakuje. Każdego roku festiwal przyciąga dziesiątki tysięcy miłośników sportu i dobrej zabawy. Jak się okazuje kolorowy event jest również wyjątkowy ze względu na swój globalny charakter, aktualnie bieg odbywa się w 300 miastach na całym świecie. Na liście nie mogło zabraknąć również Polski, pierwsze imprezy odbyły się 19 maja w Poznaniu i 17 czerwca w Warszawie, a kolejna już 15 września w Gdyni. W tym roku organizatorzy przygotowali dodatkową atrakcję. Zawodnicy przebiegną przez nową strefę shine, gdzie czekać będzie fala brokatu. Będzie jeszcze bardziej kolorowo! 

The Color Run
Gdynia- 15.09.2018


Plan wydarzenia:

10.00 - otwarcie strefy festiwalowej

11.00 - start I fali

11.30 - start II fali

* Na trasę co około 3 minuty będą wypuszczane grupy 200-osobowe.
* Ostateczny program zależy od liczby uczestników.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »