Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

MARKA REMINGTON Z NAJLEPSZYMI SPRZĘTAMI NA RYNKU WEDŁUG MAGAZYNÓW WOMEN’S HEALTH I MEN’ S HEALTH.

MARKA REMINGTON Z NAJLEPSZYMI SPRZĘTAMI NA RYNKU WEDŁUG MAGAZYNÓW WOMEN’S HEALTH I MEN’ S HEALTH.
Zobacz więcej zdjęć »
MARKA REMINGTON Z NAJLEPSZYMI SPRZĘTAMI NA RYNKU WEDŁUG MAGAZYNÓW WOMEN’S HEALTH I MEN’ S HEALTH.

 

Plebiscyty poczytnych magazynów, w których czytelniczki i czytelnicy decydują o nagrodach, są dla producentów sprzętów do pielęgnacji włosów i ciała jednymi z najważniejszych. Świadczą bowiem nie tylko o jakości nominowanych do nagród i wyróżnień urządzeń, ale są też dowodem ogromnego zaufania do marki.

Co z portfolio marki REMINGTON podbiło serca czytelników i jurorów magazynów Women’s Health i Men’s Health w tym roku?

 

Inteligentna Prostownica Keratin Protect S8598 została uznana przez czytelniczki magazynu Women’s Health Produktem Roku 2018 w kategorii: Najlepsze urządzenie do modelowania włosów oraz wymieniona przez jury jako wyróżniający się produkt do modelowania włosów.  Nagroda i wyróżnienie cieszą tym bardziej, że potwierdzają jakość produktu i całej linii Keratin Protect, wciąż zdobywającej serca konsumentek na całym świecie.  

 

Z kolei trymer Durablade MB050 według czytelników magazynu Men’s Health  otrzymał tytuł Produkt Roku 2018 w kategorii Urządzenia – najlepszy gadżet, a jury uznała Durablade Produktem Roku 2018 w kategorii Urządzenia – najlepsza golarka elektryczna. Podwójna nagroda dla tego urządzenia to znak, że panowie doceniają jego wielofunkcyjność i ergonomiczne rozwiązania.

 

Nagrodzone sprzęty można kupić w sklepach internetowych oraz sieciach handlowych na terenie całego kraju. Oba produkty oznaczone będą certyfikowymi znakami magazynów Women’s Health i Men’s Health. 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

annadrewniana

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 116821 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )