Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Marki MJM w Galerii Aviator w Mielcu

Marki MJM w Galerii Aviator w Mielcu
Zobacz więcej zdjęć »
Broaster Chicken, Efez, Benvenuti in Italia oraz Choice dołączają do grona najemców budowanej właśnie galerii Aviator. Otwarcie lokali planowane jest w maju 2016 r.Galeria Aviator, budowana przez Rank Progress w Mielcu,  będzie liczyć prawie 34 tys. mkw. powierzchni całkowitej i ponad 25 tys. mkw. powierzchni najmu.  Poza sklepami odzieżowymi i obuwniczymi  najbardziej znanych sieciowych marek, będzie tam supermarket spożywczy, centrum fitness, market RTV/AGD oraz  liczne punkty handlowe i usługowe.

Restauracje sieci MJM będą zlokalizowane w strefie gastronomicznej. Efez, Benvenuti in Italia oraz Choice będą miały własne lokale, natomiast Broaster Chicken znajdzie się w strefie food courtowej.  – Będą to duże lokale, o powierzchni od 100 do 200 metrów. Otworzymy się razem z galerią, w maju 2016 roku – mówi Marta Załęska, dyrektor zarządzający MJM Group SA.

Broaster Chicken z chrupiącym, smażonym ciśnieniowo kurczakiem, ma ponad 10  tys. restauracji w USA. Będzie to dziewiąty lokal sieci w Polsce. W menu znajduje się kurczak w pysznej panierce na wiele sposobów, a także wybór dodatków,  sałatek, napoi i deserów w typowo amerykańskim wydaniu. Znana i lubiana w Polsce jest też kuchnia turecka, serwowana przez Efez. Wśród bogactwa orientalnych smaków znajdują się zarówno tradycyjne tureckie dania, (np. pide i kebaby), jak i lekkie sałatki, zupy oraz zapiekane makarony i pizza. Benvenuti in Italia to z kolei najnowsza z marek MJM, oferująca tradycyjną  kuchnię włoską. Stawia na oryginalne i świeże produkty (np. makarony wyrabiane są przez kucharzy ręcznie) i korzysta ze sprawdzonych, włoskich przepisów. 

W Aviatorze nie zabraknie również niezwykłej  lodziarni i czekoladziarni Choice, gdzie można zjeść zachwycające smakiem lody i ręcznie przygotowywane praliny.

MJM Group SA powstała w 2011 roku. Dziś Broaster Chicken, Efez, Road American Restaurant, Choice, Yogo by Choice i Benvenuti in Italia to 25 restauracji rozsianych w galeriach handlowych na terenie całej Polski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

karolina_mind

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »