Kultura, sztuka » Kultura

Martyna Wojciechowska otwiera wystawę konkursowych zdjęć National Geographic w Bonarce

Martyna Wojciechowska otwiera wystawę konkursowych zdjęć National Geographic w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
W Krakowie w dniach od 1 do 6 grudnia odbędzie się w Bonarce wystawa najlepszych zdjęć wyłonionych w ramach Wielkiego Konkursu Fotograficznego w National Geographic. Uroczyście otworzy ją słynna polska podróżniczka, Martyna Wojciechowska.

Bonarka to jedyne miejsce w Krakowie, w którym podziwiać będzie można kunszt i technikę polskich fotografów. Absolutnie najwyższą jakość fotosów gwarantuje marka National Geographic, kojarzona przez wszystkich ze zdjęciami zapierającymi dech w piersiach i ukazujących piękno przyrody. Dlatego warto wybrać się do krakowskiego centrum handlowego i poświęcić kilka chwil na zobaczenie wystawy. Nie tylko będzie można popatrzeć na świat z innej perspektywy, ale i zainspirować się, a następnie samemu spróbować zrobić równie ciekawą fotografię.

Jeszcze jednym pretekstem do odwiedzin Bonarki jest fakt, że w najbliższą sobotę, 1 grudnia o 15.30, spotkać się będzie można z Martyną Wojciechowską, która oficjalnie otworzy wystawę, a potem rozmawiać będzie z klientami centrum. Czemu nie dowiedzieć się czegoś więcej o prezentowanych fotografiach oraz posłuchać opowieści polskiej globtroterki? A że ma ona wiele do powiedzenia, nie trzeba przekonywać. To przecież autorka 6 książek podróżniczych, redaktorka wyśmienitego programu „Kobieta na krańcu świata” oraz redaktorka naczelna National Geographic Polska.

Wystawę oglądać będzie można w Palmiarni na poziomie 0 w godzinach otwarcia centrum.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »