Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„Marvel’s Inhumans” zadebiutuje w IMAX

Fani w Polsce i na całym świecie nie mogą się doczekać premiery pierwszej produkcji telewizyjnej z kultowymi bohaterami Marvel Comics. Już 1, 2 i 3 września, tylko w kinach IMAX® odbędą się pokazy specjalne pierwszych odcinków najbardziej wyczekiwanego serialu tego roku.
„Marvel's Inhumans" to pierwsza seria telewizyjna, której pierwsze dwa odcinki zostały nakręcone kamerami IMAX i pierwszy w historii serial, który będzie miał swój debiut w kinach IMAX. Powstał na podstawie słynnego komiksu Stana Lee i Jacka Kirby'ego z 1965 roku o Inhumans - rasie superludzi z wyjątkowymi mocami. Zobaczymy epicką historię Blacka Bolta - enigmatycznego króla rodu Inhumans, który posiada tak potężny głos, że nawet jego szept może zniszczyć całe miasto. Gdy królewska rodzina Inhumans zostaje rozbita w wyniku wojskowego zamachu stanu, jej członkowie uciekają na Hawaje. Ich zaskakujące interakcje z naturą i ludzkością mogą ocalić nie tylko ich, ale i całą Ziemię...
„Marvel's Inhumans" składa się z ośmiu odcinków, a skrócone wersje dwóch pierwszych zostaną pokazane już 1, 2 i 3 września tylko w kinach IMAX w całej Polsce. Nowoczesna technologia IMAX gwarantuje niezwykłe doświadczenie zanurzenia się w filmowej rzeczywistości i odczuwania kompletnie innych emocji niż w standardowym kinie. W IMAX widać więcej, głębiej i wyraźniej. Krystalicznie czysty obraz wyświetlany na gigantycznym, panoramicznym ekranie i wysoka jakość cyfrowego dźwięku powoduje, że widzowie mają wrażenie, że przenoszą się w sam środek akcji i uczestniczą w wydarzeniach pokazanych na ekranie.
Dwa pierwsze odcinki „Marvel's Inhumans" skrócone do ok. 70 minut zostaną pokazane już
1, 2 i 3 września w kinach IMAX: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź.
Premiera dwóch pierwszych odcinków odbędzie się na całym świecie tylko w kinach IMAX, potem serial zadebiutuje telewizji.

Zobacz zwiastun filmu https://www.youtube.com/watch?v=xU9Z6cKsbY0

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimitedRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Ada 2017-08-21 14:29:47

    Zapraszamy po nowoczesne rozwiązania montaż monitoringu warszawa http://wkaczorowski.pl twój dom będzie bezpieczny


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »