Gospodarka » Żywność

Marwit świeży sok - Marchewkowe zdrowie

Wydaje Ci się, że by zadbać o siebie potrzebne jest dużo wolnego czasu. Czujesz, że Twój organizm dopomina się odrobiny troski, a Ty zastanawiasz się w jaki sposób dostarczyć mu potrzebne witaminy i składniki odżywcze?

Zaczynasz dzień od kubka kawy? Sądzisz, że nic innego nie dostarczy energii? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że czas na zmiany. Odstaw poranną dawkę kofeiny na rzecz soku owocowego bądź warzywnego! Dostarcz swojemu organizmowi brakujące witaminy i składniki odżywcze. Niewielka butelka soku zmieści się bez problemu do każdej torebki. Idąc rano do pracy, możesz wstąpić do sklepu, by zaopatrzyć się w codzienną porcję zdrowia.

Świeży sok z marchwi doskonale wpływa na wygląd naszej skóry, a lato to czas, kiedy musimy poświęcić jej nieco więcej uwagi.

Świeży sok marchewkowy Marwit  pokrywa dzienne zapotrzebowanie organizmu na ß-karoten (prowitaminę A), 25% dziennego zapotrzebowania organizmu na błonnik pokarmowy. Powstaje
z wyselekcjonowanych świeżo obranych marchewek. Jest naturalnie mętny, niepasteryzowany
 i niesłodzony. To samo zdrowie!

 

Cena: ok. 3 zł

www.marwit.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »