Dom » Wnętrza

Marynistyczna łazienka Sealskin

Marynistyczna łazienka Sealskin
Zobacz więcej zdjęć »
Dla tych z Państwa, którzy są przed urlopem – żeby umilić czas oczekiwania, i dla tych, którzy już wrócili z wakacji – żeby na dłużej zachować ich klimat. Proponujemy kilka wakacyjnych propozycji tekstyliów łazienkowych Sealskin.
Poranek na plaży: cisza, spokój przerywany krzykiem mew, w oddali białe żagle łódek. Chwilo trwaj, jesteś piękna. Gdyby ktoś chciał zatrzymać na dłużej ten moment powinien zwrócić uwagę na zasłonę Barca. Wykonana z wodoodpornego PCV ma wymiary 180x200 cm.

Jeszcze jedna propozycja dla wielbicieli żeglowania - zasłona Regatta. A na niej krótki instruktaż jak zbudować najlepszą łódź i jak wiosłować, żeby wygrać. Zasłona wykonana jest z PEVA - wodoodpornego i antypleśniowego materiału. Ma wymiary 180x200 cm.

Delfino - tam gdzie są łódki tam są też ryby. Tu akurat delfiny, cała ławica. Pluskają się w błękitno-srebrnej wodzie, skaczą wesoło, czyli wakacje na całego. Zasłona ma wymiary 180x200 cm, wykonana jest z PCV, którego połysk świetnie odzwierciedla roziskrzoną światłem morską toń.

Podsumowaniem marynistycznych inspiracji w strefie prysznica może być zasłona Nautica. Naturalne marynarskie barwy, czyli biały i niebieski, podkreślone są przez motyw pasków. Poliestrowa tkanina pięknie układa się dzięki eleganckim mocowaniom zapięć. Zasłonę można prać w temperaturze 30 stopni i prasować.

Z zasłonami w marynistycznym stylu estetyczny komplet stworzą dywaniki łazienkowe. Do wyboru są jednolite niebieskie (model Angora), w pasy (Soffice i Strisce) oraz z motywem ryb (Swim). Wykonane są z miękkiej, chłonnej mikrofibry zapewnią nam komfort wyjścia z kąpieli. Prezentowane dywaniki dostępne są w różnych rozmiarach, od 45x45 do 60x90 cm, zależnie od modelu.

I jeszcze dodatki. Ich rolę świetnie spełnią przywiezione z wakacji pamiątki: kupiona na nadmorskim straganie latarnia morska czy drewniana figurka mewy. A wiklinowym koszyczku, na rancie wanny, zostawmy znalezione na plaży skarby, muszle i kawałki bursztynu.

Marka Sealskin należy go grupy Coram, której reprezentantem na polskim rynku jest firma Coram Poland. Zapraszamy na stronę internetową: www.coram.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »