Kultura, sztuka » Kultura

Marzec cały w obrazach obrazach, czyli 49. Aukcja Nowej Sztuki

Marzec cały w obrazach obrazach, czyli 49. Aukcja Nowej Sztuki
Zobacz więcej zdjęć »
Czy da się przywołać wiosnę? Wierząc w magiczną siłę obrazów, spróbujemy to zrobić już 19 marca o 19:30 w czasie 49. Aukcji Nowej Sztuki w Domu Aukcyjnym Art in House (Al. Jerozolimskie 107, Warszawa).

W katalogu aukcyjnym znajdziecie aż 100 prac – każda z nich czeka z utęsknieniem na nowego właściciela. Zaproście je do domu, a wiosna przyjdzie sama!

Liczną grupę obrazów stanowią prace w mocnej, energetycznej kolorystyce: wśród nich street artowy Wojtek Brewka, filmowy Robert Jadczak, romantyczny Jan Bonawentura Ostrowski, południowy Krzysztof Ludwin, tajemnicza Maria Szypluk, kwiecista Alicja Kappa, złota Joanna Szumska i egzotyczna Patrycja Kruszyńska-Mikulska.

Stonowane barwy i spokojną kompozycję odnajdziecie z kolei w kobiecym portrecie Adama Wątora, Manhattanie w stylu retro Tomasza Kosteckiego, ptasiej mozaice Katarzyny Stelmach, wiktoriańskiej scenie Jana Dubrowina, pejzażu z Dolomitów Michała Suffczyńskiego czy oszronionej łące Konrada Hamady.

Jeżeli cenicie sentymentalne, bajkowe tematy, zwróćcie uwagę na romantyczną parę kochanków autorstwa Adama Kołakowskiego, anielskiego miłośnika kotów Sylwii Perczak, śpiącą królewnę Mirelli Stern, Behemotha w mundurze paradnym Mariusza Zdybała, grę bliźniąt Pauliny Góry, śpiącego lisa Klaudii Chomy oraz zimowe boginki Jakuba Godziszewskiego.

Ostatnie strony katalogu dedykujemy tym, którzy poszukują sztuki wchodzącej w trzeci wymiar: przedstawiają one pięć rzeźb z ceramiki, brązu oraz drewna. Wśród nich pojawi się ptasi farmer z papierosem (Marcin Myśliwiec), błędny rycerz (Arek Szwed), latająca „Złotopiórcia” (Adam Kołakowski) oraz piękność targana wiatrem (Jacek Opała).

Wszystkie prace z katalogu zostaną zaprezentowane na wystawie przedaukcyjnej, która rozpocznie się 15 marca 2021 r. o 12:00 i potrwa do dnia aukcji.

Ze względu na obecnie panującą sytuację, zachęcamy Was do licytacji zdalnej: przez internet, telefon oraz zlecenie. Instrukcję znajdziecie na stronie:
https://artinhouse.pl/pl/dom-aukcyjny/jak-licytowac

 

Zapraszamy!

49. Aukcja Nowej Sztuki

19 marca 2021, 19:30 (piątek)

Art in House Dom Aukcyjny

Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ArtinHouse

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »