Dom » Wnętrza

Marzenia na tapetach

Marzenia na tapetach
Zobacz więcej zdjęć »
Na tapetach Muraspec często spełniają się marzenia Klientów. Indywidualne projekty, zdjęcia, krajobrazy, stare pocztówki przenoszone są na winylowe bazy metodą cyfrowego nadruku.

Z tapetami Muraspec możemy podziwiać we własnym domu ulubione miejsca, do których tęsknimy na co dzień. Na przykład takie jak klify i fiordy tajemniczej Skandynawii, które zostały wykonane na winylowej bazie o strukturze betonu. Wyczuwalna, lekko chropowata struktura tapety dodaje realizmu niezwykłemu widokowi.

Kuchenne pyszności, czyli kawa i kardamon. Obie tapety przygotowane na potrzeby restauracji i obie pięknie nawiązują do charakteru miejsca. Kardamonowa tapeta w restauracji we Wrocławiu jest tak realistyczna, że prawie czujemy słodko-korzenny zapach egzotycznej przyprawy. Filiżanka espresso zdobi ścianę w restauracji Hotelu Apart 12 w Rzeszowie. Jeśli potrzebujecie latte, macchiato, cappucino lub innej kawy, to Muraspec też ją Wam chętnie przygotuje. Na tapecie oczywiście.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby marzenia spełniały się również w biurach, klinikach piękności, bankach i innych obiektach komercyjnych. W prezentowanym na zdjęciach biurach w Warszawie oraz Krakowie na ścianach pojawiły się abstrakcyjne wzory inspirowane kompozycjami Mondriana, geometryczne motywy w wersji ombre, jak również kaskady kwiatów.

Kwiatów pełne jest też wnętrze jednej z klinik piękności (IP Cliniq w Rzeszowie). Na tapety Muraspec przeniosła je projektant Joanna Znamirowska-Pałka. Olbrzymiej wielkości piwonie, dalie i róże zdobią m.in. ściany wejść do gabinetów. Są tak realistyczne, że można się tylko zdziwić, że nie pachną...

Wielkoformatowe nadruki na tapetach Muraspec przygotowywane są na winylowych bazach o najwyższej obiektowej jakości, więc mają takie same właściwości jak klasyczne tapety brytyjskiego producenta: są zmywalne, szorowalne, odporne na promienie UV itp. Bezspoinowe łączenie sprawia, że miejsca styku brytów są praktycznie niewidoczne. Wzory tapet tworzone są studio projektowym Muraspec, a pliki graficzne zachowywane, więc ewentualne dodruki zawsze są możliwe. Wybór rodzaju podkładu (kilkanaście struktur, w tym gładka, chropowata, szorstka i in.) pozwala uzyskać realistyczne efekty estetyczne. Tapety mogą być zabezpieczone antybakteryjną powłoką Biomaster.
Zdjęcia i realizacje: Muraspec oraz MTA Design

Więcej informacji: www.muraspec.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »