Społeczeństwo » Społeczeństwo

Marzenia w Bonarce

Marzenia w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Sobota, 19 maja, w Bonarce będzie jak marzenie. Wszystko za sprawą kolejnej odsłony akcji Ogólnopolski Dzień Marzeń. Bonarka rokrocznie partneruje temu wydarzeniu i jest jego areną. Razem z krakowskim oddziałem Fundacji Mam Marzenie będzie też przekonywać, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna.

W ten wymarzony dzień wolontariuszy Fundacji spotkać będzie można na terenie Bonarki od godz. 11:00 do 16:00. Dzięki współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA-Poland - Oddział Kraków, na stoisku Fundacji pojawi się Szpital Pluszowego Misia oraz odbędzie się kurs pomocy przedmedycznej.

Wszyscy chętni będą mogli również skorzystać z bezpłatnych konsultacji medycznych, jak i możliwości pomiaru wagi i wzrostu. Dodatkowo, będzie można zasięgnąć porady trenera personalnego z MyFitness Place, który czekać będzie na stanowisku z wagą tanita.

Nie zabraknie również gier, zabaw i animacji dla najmłodszych, m.in. przygotowanych przez grupę Animacje czasu wolnego MY.

Do odbioru będą także darmowe zaproszenia na bezpłatne konsultacje pediatryczne i badania przesiewowe dla dzieci do Centrum Medycznego SCANMED.

O OGÓLNOPOLSKIM DNIU MARZEŃ I FUNDACJI

Historia Ogólnopolskiego Dnia Marzeń rozpoczęła się od marzenia Krystiana, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, którego największym marzeniem jest przebadanie jego kolegów i koleżanek pod kątem wykrywania nowotworów, „aby nikt nie musiał cierpieć tak jak ja". Swoim marzeniem Krystian zapoczątkował coroczną akcję pt. „Ogólnopolski Dzień Marzeń".

Fundacja Mam Marzenie istnieje już prawie 15 lat. Jej działalność w całości opiera się na zasadach wolontariatu. Wolontariusze wierzą, że spełnianie marzeń dostarcza chorym dzieciom wiele radości i wiary na lepsze jutro. Na stronie internetowej www.MamMarzenie.org, można znaleźć wszystkie informacje o spełnionych i oczekujących na spełnienie marzeniach oraz w jaki sposób można wspomóc działalność fundacji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »