Dom » Budownictwo

Marzysz o własnym domu? Paro zbuduje go dla ciebie!

Marzysz o własnym domu? Paro zbuduje go dla ciebie!
Zobacz więcej zdjęć »
Ceny mieszkań cały czas utrzymują się na wysokim poziomie, zwłaszcza w dużych miastach. Właśnie dlatego coraz więcej rodzin myśli nie o kupnie mieszkania, ale o domu – koszty są podobne, a komfort i przestrzeń znacznie większe! W realizacji tego typu inwestycji kompleksowo pomoże firma Paro.

Paro od 2003 roku zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę inwestycji, w tym szczególnie domów jednorodzinnych. W ofercie firmy znajduje się pełna gama prac, które pozwalają na wybudowanie domu od A do Z, w tym z wykorzystaniem najnowszych technologii budownictwa pasywnego, energooszczędnego i inteligentnych systemów zarządzania budynkami. W Paro klienci zawsze mogą otrzymać usługi najwyższej jakości, indywidualnie dopasowane do swoich wymagań oraz w konkurencyjnych cenach.


Wybierając obsługę Paro, klient nie musi martwić się już o żaden detal związany z realizacją inwestycji. Pracownicy firmy pomogą w doborze pasującej idealnie działki pod zabudowę, a także będą asystowali w procesie je kupna i pozostałych formalnościach. Następnie klient może skorzystać z doradztwa w wyborze projektu architektonicznego lub skorzystać z usług projektowanych świadczonych przez Paro we współpracy z czołowymi biurami architektonicznym. Po zrealizowaniu wszystkich prymarnych formalności i wyborze projektu ekipa firmy wkracza na plac budowy. Usługi oferowane są do stanu surowego, deweloperskiego oraz do stanu „pod klucz” wraz z ogólnym zagospodarowaniem działki. Skorzystać można ponadto z usług zarządzania nieruchomościami – konserwatorskich, przeglądów, prowadzenia książki obiektu.


Paro oferuje obsługę głównie na terenie Małopolski, ale również możliwa jest realizacja inwestycji na terenie całego kraju. Więcej informacji na zainteresowanych klientów czeka na stronie internetowej firmy – paro.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Paweł

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »