Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Masa dla małego plastyka

Masa dla małego plastyka
Zobacz więcej zdjęć »
Jeżeli twoje dziecko rozpoczyna przygodę z kółkiem plastycznym lub chcesz wspomóc rozwój jego zdolności manualnych – masa modelarska będzie do tego najlepsza.

Wykonana z gliny łatwo się modeluje, także już sześcioletnie dzieci mogą wykorzystywać ją w zabawie lub na zajęciach szkolnych. Ugniatać możemy ją ręcznie lub z pomocą odpowiednich akcesoriów, takich jak wałki, foremki lub wyciskacze. Nie są one jednak konieczne. Z powodzeniem możemy zastąpić je przedmiotami codziennego użytku jak np. wałek do ciasta.

Gotowych figurek nie trzeba wypalać – pozostawione na powietrzu wyschną w ciągu 24 godzin. Masa modelarska jest przyjemna w dotyku i bardzo plastyczna, zaś po wyschnięciu można ją pomalować np. farbami plakatowymi. Co więcej, zabawa z gliną rozwija sprawności manualne, zmysł estetyczny oraz dekoracyjny, a tym samym wyobraźnię dziecka.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

inpluspr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »