Technologie » Komputery

Master XP zapowiada turnieje Master Cup Community

Master XP zapowiada turnieje Master Cup Community
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Master XP, należąca do firmy Cooler Master, oferuje graczom środowisko, w którym mogą zdobywać doświadczenie w swoich ulubionych grach. To właśnie dzięki Master Cup Rocket League European Edition zawodnicy Rocket League z Europy mogli zbudować swoją markę.

Master Cup wraz ze swoimi partnerami opracowuje unikalne turnieje skupiające się na społecznościach. Mają one na celu podniesienie poziomu zwykłych, tzw. casualowych graczy. Dzięki nim mają oni szansę stać się bohaterami jutra, jednocześnie czerpiąc radość z przyjaciółmi dzięki turniejom z serii Master Cup Community. Obejmują one kilka kategorii gier, od sportowych poprzez walki, shootery czy towarzyskie.

 

Wszystkie wydarzenia są otwarte dla szerszej publiczności, a dla graczy przygotowana jest pula nagród o wysokości poniżej 1000 euro. Jej wysokość ma zachęcić do udziału amatorów gier z sąsiedztwa, dając im opcję wspólnego spędzenia wolnego czasu. Jednocześnie nie przyciągnie ona do udziału gwiazd e-sportu, które wywindowałyby poziom lokalnych rozgrywek ponad możliwości casualowego gracza.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »