Rozrywka i wypoczynek » Hobby

MasterChef na Święta w Porcie Łódź

MasterChef na Święta w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Walczyli o tytuł Mistrza Kuchni w widowiskowym telewizyjnym show. Teraz pojawią się w Porcie Łódź by przygotować potrawy dla Klientów Centrum. Uczestnicy MasterChefa zapraszają na świąteczną degustację dań w nadchodzący weekend 19 i 20 grudnia.

Kulinarne zmagania uczestników programu MasterChef w niedzielne wieczory śledziło kilka milionów widzów, a oceny przyznawane przez wymagające jury: Magdę Gessler, Michela Moran oraz Anię Starmach były tematem niejednej dyskusji w naszych domach i na forach internetowych. W weekend, 19 i 20 grudnia, od 12.00, uczestnicy trzech ostatnich edycji MasterChefa pojawią się na parkingu Portu Łódź, by przygotować potrawy dla odwiedzających Centrum Klientów.  

Na evencie pojawią się finaliści tegorocznej edycji programu – łodzianka Klaudia Budny oraz pochodzący z Uniejowa - Adam Kozanecki. Poprzednią serię MasterChefa reprezentować będą Karina Zuchora i Sylwia Malinowska. Pojawi się także uczestniczka III edycji programu Dorota Panfil.

Menu zaproponowane przez Mistrzów Kuchni to niecodzienne połączenie smaków. Kucharze przyrządzą pieczone jabłko z kaszanką, śledzia w sosie piernikowym oraz jaglany budyń. Spróbować będzie można także bardziej tradycyjnych smaków – grillowanego oscypka z konfiturą i miodem, grzankę ziołową z serem korycińskim oraz piernika w karmelowej polewie. Całości dopełni zupa na wędzonce z grzybami, a także grzaniec. Potrawy zostaną przygotowane w oparciu o składniki dostępne na Bożonarodzeniowym Jarmarku Portu Łódź, tak więc każdy będzie mógł osobiście przyrządzić wybrane danie w swoim domu na świąteczną kolację.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »