Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Masza i Niedźwiedź w Centrum Janki

Masza i Niedźwiedź w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 28 września w godzinach 11:00-18:00 na najmłodszych klientów Centrum Janki czeka pełna humoru przygoda z Maszą i Niedźwiedziem – bohaterami popularnego rosyjskiego serialu animowanego dla dzieci, których przygody śledzą maluchy z niemal 100 krajów na całym świecie.

W programie wydarzenia m.in. tematyczne animacje, gry i zabawy, kwietny ogród Maszy oraz degustacja herbaty w  bajkowym domku Niedźwiedzia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguMasza jest niesforną, ale roześmianą dziewczynką, która razem ze swoim przyjacielem Niedźwiedziem każdego dnia przeżywa wiele niezapomnianych przygód. Energiczna bohaterka ma wiele pomysłów na zabawę, przez które często pakuje się w tarapaty. W takich chwilach zawsze może liczyć na swojego przyjaciela, poczciwego Misia, który wyciąga ją z wielu opresji. Już w sobotę 28 września w godzinach 11:00-18:00 najmłodsi klienci Centrum Janki będą mieli okazję poznać Maszę i Niedźwiedzia, odwiedzić prawdziwy domek Misia oraz zajrzeć na podwórko pełne atrakcji. Na dzieci będą czekać:

·       Podwórko Maszy i Niedźwiedzia z tematycznymi animacjami, grami i zabawami. Nauka tańca, piosenek i dobrych zachowań, podczas której nagradzamy dzieci upominkami;

·       Wyhoduj swój własny ogródek, czyli stanowisko z przesadzaniem sadzonek, gdzie najmłodsi będą mogli stworzyć własny mini ogród i zabrać go na pamiątkę do domu;

·       Złap motylki, czyli stanowisko sprawnościowe, gdzie dzieci będą mogły sprawdzić swój refleks i spostrzegawczość;

·       Herbata z Samowaru, czyli stanowisko z degustacją herbatki. Usiądź w lesie Niedźwiedzia i napij się aromatycznego napoju w „niedźwiedzim stylu”;

·       Strefa Foto, gdzie będzie można wykonać pamiątkową fotografię z Maszą i Niedźwiedziem.

„Masza i Niedźwiedź już 28 września w Centrum Janki! Zapraszamy całe rodziny, a zwłaszcza najmłodszych klientów Centrum Janki na wspólną zabawę pełną kreatywności, edukacji i niesamowitych przygód. Moc atrakcji gwarantowana. Do zobaczenia!” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Udział w wydarzeniu „Masza i Niedźwiedź” jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową Centrum uzupełnia 170 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Oysho, C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają: CINEMA CITY, kompleks strefy food court z 20 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie i cukiernie.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland sp. z o.o., Leroy - Merlin Inwestycje sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o. Obiektem zarządza Apsys Polska.

 

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 

APSYS Polska

 

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »