Firma » Biznes

Matras będzie dostarczał książki z parku MLP Pruszków II

Matras będzie dostarczał książki z parku MLP Pruszków II
Zobacz więcej zdjęć »
MLP Group podpisał umowę ze spółką z Grupy Matras na wynajem 14 tys. mkw. powierzchni magazynowej i socjalno-biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków II. Umowa uwzględnia opcję rozbudowy magazynów o kolejne 6,2 tys. mkw. W transakcji pośredniczyła Agencja CBRE.

Spółka z Grupy Matras będzie nowym najemcą w parku logistycznym MLP Pruszków II, należącym do MLP Group. Zgodnie z podpisaną umową będzie korzystała z 14 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz socjalno-biurowej. Umowa uwzględnia opcję rozbudowy magazynów o kolejne 6,2 tys. mkw. Grupa Matras zarządza siecią ponad 170 księgarni zlokalizowanych w całej Polsce zarówno w dużych miastach - na terenie centrów handlowych i w uczęszczanych punktach, jak i w mniejszych miejscowościach. Prowadzi również sprzedaż on-line.
„Naszym celem jest dopasowanie oferowanych nowoczesnych powierzchni magazynowej do indywidualnych potrzeb każdego najemcy. Cieszymy się, że zostało to docenione przez kolejną firmę. Systematyczne pozyskiwanie nowych klientów potwierdza słuszność naszej strategii. Jednocześnie zapewnia stałą poprawę osiąganych wyników finansowych" - podkreślił Radosław T. Krochta, Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu MLP Group S.A.
Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 hektarów i docelowo ma obejmować 302 000 mkw. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »