Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

MAX PREMIUM BURGERS - STUDENCKIE MIEJSCE NA MAPIE WROCŁAWIA

MAX PREMIUM BURGERS -  STUDENCKIE MIEJSCE NA MAPIE WROCŁAWIA
Zobacz więcej zdjęć »
Na początku września szwedzka sieć Max Premium Burgers otworzyła we Wrocławiu pierwszą restaurację w Polsce. W lokalu znajdują się w gniazdka do ładowania urządzeń elektrycznych oraz sieć wifi.

Dogodna lokalizacja oraz długie godziny otwarcia stwarzają możliwość spędzenia czasu zarówno na przerwach miedzy zajęciami, jak i wieczorów ze znajomymi. Dodatkowo, od początku października na studentów czekać będzie specjalnie przygotowana zniżka.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

 „Wrocław tętni życiem i młodymi ludźmi, którzy poszukują miejsca z dobrym jedzeniem i swobodną atmosferą. Pragniemy, aby każdy czuł się u nas jak w domu, bez względu na to czy chce zjeść burgera, popracować na laptopie czy porozmawiać z przyjaciółmi.” – mówi Richard Bergfors, CEO Max Premium Burgers.

 

Naładuj baterie na Maxa!

We wrocławskim Maxie zostały zamontowane gniazdka do ładowania urządzeń elektrycznych, dodatkowo dla klientów dostępne jest wifi, więc nie trzeba martwić się rozładowanym laptopem czy brakiem dostępu do Internetu. Atutem restauracji są kasy ekspres, które pozwalają skrócić czas oczekiwania na posiłek, a minimalistyczny, skandynawski wystrój lokalu daje możliwość relaksu. Max Premium Burgers mieści się w centrum Wrocławia, zaledwie kilometr od Uniwersytetu Wrocławskiego i dwa kilometry od Politechniki Wrocławskiej, dzięki czemu podczas przerwy między zajęciami studenci mogą odpocząć lub popracować przed komputerem, jedząc jednocześnie ulubionego burgera.

Dopasowany do Ciebie

W polskim menu restauracji dostępne są zarówno burgery mięsne (wołowina i kurczaki pochodzące w 100% od polskich dostawców), jak i bogata oferta wegetariańska oraz wegańska. Wszystkie burgery przygotowane są na zamówienie, aby smakowały najlepiej. Dodatkowo wybranego przez siebie burgera można spersonalizować poprzez dodanie lub usunięcie poszczególnych składników.

 

Specjalnie dla studenta

Max Premium Burgers pragnie zachęcić studentów nie tylko smacznym jedzeniem, ale także specjalnie przygotowaną zniżką. Od 1 października za okazaniem legitymacji studenckiej każdy otrzymuje 10% rabatu. Czas promocji jest nieograniczony i obejmuje wszystkie dania dostępne w restauracji. Maxa wyróżniają również długie godziny otwarcia. Restauracja czynna jest od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 2:00, w piątek od 8:00 do 5:00, w sobotę od 9:00 do 5:00, natomiast w niedzielę od 9:00 do 2:00. Dzięki temu niezależnie od pory dnia oraz ilości obowiązków, można pozwolić sobie na chwilę przerwy przy smacznym posiłku.

 

 

Więcej informacji na:

 

www.maxpremiumburgers.pl

 

facebook.com/maxburgerspolska

 

instagram.com/maxburgerspolska

 

Max Premium Burgers to najstarsza szwedzka sieć restauracji serwująca burgery. Firma powstała w 1968 r. i do dzisiaj pozostaje własnością założyciela marki i jego rodziny. Ambicją Maxa jest stać się najlepszą na świecie siecią restauracji serwującą burgery. Max był wielokrotnie doceniany w konsumenckich plebiscytach w kategorii “satysfakcja klienta” oraz „ulubione burgery”. Marka otrzymała również kilka nagród jako lider w aspekcie odpowiedzialności społecznej i środowiskowej. Max Premium Burgers jest pierwszą na świecie siecią restauracji szybkiej obsługi, która nie tylko otwarcie komunikuje wpływ każdego ze swoich produktów na środowisko, ale również całkowicie neutralizuje swój negatywny wpływ na środowisko. Obecnie sieć zatrudnia ok. 6000 pracowników w ponad 120 restauracjach na terenie Szwecji, Norwegii, Danii, Egiptu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W 2017 r. kolejne lokale zostaną otwarte w Skandynawii oraz na nowych rynkach, w Polsce i na Bliskim Wschodzie. Całkowity obrót roczny firmy w 2016 r. wyniósł 300 milionów euro.

 

 

Regulamin promocji dostępny jest na stronie:

https://www.maxpremiumburgers.pl/Promotions/Now-on-Max/

 

Kontakt dla mediów:

 

Anna Grońska

Hill+Knowlton Strategies

anna.gronska@hkstrategies.com

M: +48 609 503 657Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Damian_HKstrategies

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Kika 2017-10-06 17:56:54

    yummy, wygląda dobrze. jaram się, mam nadzieję, że poznam jakiś fajnych ludzi na swojej uczelni i że wyskoczymy tam kiedyś po zajęciach. trzymajcie kciuki za pierwszoroczną z WSB :D


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »