Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Maxi ZOO w Galerii Zaspa już otwarte!

Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy zwierzaków. W Galerii Zaspa otworzył się właśnie nowy sklep zoologiczny – Maxi Zoo. Z okazji otwarcia sklep przygotował dla klientów oraz ich futrzanych podopiecznych wiele atrakcji.

 
Galeria Zaspa oraz sklep Maxi Zoo zapraszają na zakupy. W ofercie marki można znaleźć szeroki wachlarz produktów dla zwierząt domowych m.in. karmę, artykuły do pielęgnacji, leki OTC oraz różnego rodzaju akcesoria. Na miejscu dostępni są także specjaliści, którzy udzielają fachowych rad dotyczących doboru diety, higieny czy dbania o zdrowie pupili. Konsultanci przechodzą liczne szkolenia i stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że przekazywana im wiedza jest rzetelna. 

Dodatkowo z okazji otwarcia lokalu, Maxi Zoo przygotowało dla odwiedzających wiele atrakcji. Do 28 marca klienci będą mieli szansę skorzystać z wyjątkowych promocji np. 30% rabatu na wszystko, otrzymają też kupony na następne zakupy czy gratisy. Właściciele psów będą mogli również sprawdzić, ile ważą ich podopieczni oraz wypróbować przysmaki dla zwierzaków. Z kolei  w sobotę 27 marca na miejscu czekać będzie fotograf, który wszystkim chętnym zrobi pamiątkowe zdjęcie. Uwaga! Czworonożni przyjaciele w Maxi Zoo są zawsze mile widziani. 

Maxi Zoo w Galerii Zaspa zlokalizowany jest w pasażu zewnętrznym w okolicy Pralni EBS. Od poniedziałku do soboty sklep otwarty będzie w godzinach 9:00-21:00, w niedziele handlowe od 10:00-21:00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »