Firma » Biznes

Maxi Zoo w rankingu Top For Dog

W listopadzie branża zoologiczna z niecierpliwością będzie oczekiwać na ogłoszenie wyników rankingu Top For Dog, organizowanego przez Fundację Przyjaciel i magazyn Dog & Sport. W tym roku po raz pierwszy będzie można głosować na wybrane produkty i usługi sieci sklepów Maxi Zoo.

Zadaniem konkursu Top For Dog jest wyłonienie najlepszych produktów i usług związanych z psimi potrzebami. Głosy mogą oddawać wszyscy konsumenci i właściciele czworonogów. Odwiedzenie strony Top For Dog to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami i ciekawymi ofertami dostępnymi na rynku. Wydarzenie wieńczy uroczysta gala, podczas której przyznawane są nagrody i wyróżnienia. W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele wszystkich zgłaszających produkty firm oraz znane osoby, które na co dzień pomagają i promują pomoc zwierzętom.

W tegorocznym konkursie sieć sklepów Maxi Zoo rywalizuje w trzech kategoriach jako sklep stacjonarny oraz producent najlepszej karmy suchej i mokrej dla psów. Obecnie sieć sklepów Maxi Zoo dociera do odbiorców w trzech polskich miastach w Warszawie, Poznaniu i Milanówku. Bardzo szeroka oferta, Open Bar dla psów i profesjonalna pomoc obsługi to główne atuty, które doceniają liczni klienci. Do  sklepów można przyjść z psem i skorzystać ze specjalnej wagi dla czworonogów.

W każdym sklepie Maxi Zoo w ofercie jest ponad 6000 produktów dla zwierząt. Wśród nich znajdują się karmy znanych marek także te dostępne tylko w sklepach Maxi Zoo produkty z linii m.in. Real Nature, Pet Balance, czy Select Gold. W rankingu Top for Dog głosy można oddawać na wybrane dwie karmy z linii Real Nature. Produkty te wyróżniają się bardzo dobrą jakością, dobranym z wyjątkową dbałością składem i estetycznym opakowaniem.

Karma sucha Real Nature została stworzona w trosce o zapewnienie wszystkich niezbędnych składników żywieniowych psów. Wzorem, podczas komponowania składu, była dieta psiego przodka, którym jest wilk. Zachowanie odpowiednich proporcji najwyższej jakości mięsa, tłuszczu, owoców oraz starannie dobranych składników roślinnych, sprawia, że jest to pokarm doskonale zbilansowany. Do konkursu zostały zgłoszone dwie karmy: Real Nature Wilderness Open Prairies Adult oraz Real Nature Wilderness Fresh Water Fisch Adult.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kp4frame

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »