Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„Mazowsze” w Centrum Janki

„Mazowsze” w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatni weekend stycznia Centrum Janki zorganizowało dla dzieci bezpłatne „Warsztaty twórczego rozwoju”, które poprowadził Zespół „Mazowsze”.
W minioną sobotę, w Centrum Janki instruktorzy zespołu „Mazowsze" ubrani w stroje krakowskie i łowickie uczyli dzieci podstawowych kroków poleczki, krakowiaka i poloneza oraz ludowych przyśpiewek. Dziewczynki mogły przymierzyć elementy strojów ludowych, takie jak: fartuch opoczyński i chusta łowicka, a chłopcy kapelusz i pas góralski, które uzupełniała ciupaga. Zabawa odbywała się w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju" i trwała od godz. 11.00 do 16.00. W sumie wzięło w niej udział około 60 dzieci. Kolejne, tym razem teatralne „Warsztaty twórczego rozwoju" odbędą się już 25 lutego i będą prowadzone przez Gminny Ośrodek Kultury w Raszynie.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju" to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poszerzają swoje zainteresowania w ramach różnych dziedzin sztuki. Celem zajęć jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwość drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobów stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3-go roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice. Zajęcia są bezpłatne.

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku objęli: Czasdzieci.pl, Galeriehandlowe.pl, Pogodzinach.pl, Tygodnik Passa, Radio Bajka.

Opiekę merytoryczną nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku sprawują: Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raszynie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »