Rozrywka i wypoczynek » Sport

MBE sponsorem BAS Białystok

Białostocki punkt MBE - jednej z największych globalnych sieci franczyzowych, oferującej kompleksowe usługi kurierskie i poligraficzne - podpisał umowę sponsorską z liderem II ligi siatkarskiej.

BAS Białystok rozgrywa w tym roku 6. sezon i jest on bez wątpienia najlepszym w historii klubu. Drużyna zajmuje obecnie pierwsze miejsce w 2 grupie, co oznacza, że ma duże szanse na awans do pierwszej ligi piłki siatkowej.

– Będziemy wspierać klub m.in. w kreacji, produkcji oraz dostarczaniu materiałów poligraficznych. Cieszę się, że możemy współtworzyć historię białostockiej siatkówki – mówi Kamil Jakimik, menedżer Centrum MBE. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

– Serdecznie dziękujemy MBE za okazane nam zaufanie oraz wsparcie. Podpisana umowa zbliża nas do upragnionego awansu do Tauron 1. ligi. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu MBE osiągniemy nasz cel – mówi Eugeniusz Iwaniuk, Prezes BAS Białystok.

Białostockie Centrum MBE mieści się przy ul. Młynowej 46. W ofercie placówki znajdują się m.in. spersonalizowane usługi kurierskie, ale także fulfillmentu, marketingu oraz mikrologistyki. Jego specjalizacja to usługi poligraficzne: od projektów graficznych, przez wydruki ulotek, wizytówek, plakatów i broszur po ekspresowe pieczątki i gadżety reklamowe, które są indywidualnie personalizowane.

Mail Boxes Etc. (MBE) to jedna z największych globalnych sieci franczyzowych, oferująca kompleksowe usługi kurierskie i poligraficzne, a także innego typu wsparcie dla firm i klientów indywidualnych. Założona w San Diego, w Kalifornii w 1980 roku, szybko rozrosła się poza USA. Największy sukces firma osiągnęła we Włoszech, gdzie posiada ponad 300 punktów i jest obecna w 80% miast w tym kraju.

Globalna sieć MBE liczy ponad 2900 punktów na całym świecie, generując obrót na poziomie blisko 1 mld euro rocznie.  W Polsce aktualnie działa blisko 40 punktów. Priorytetem MBE w Polsce jest dalszy rozwój sieci franczyzowej.

Więcej informacji o usługach znajduje się na stronie www.mbe.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JacekBor

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 5 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »