Firma » Biznes

MCKB biega i pomaga

MCKB biega i pomaga
Zobacz więcej zdjęć »
Pracownicy wrocławskiego oddziału firmy MCKB wzięli udział w sztafetowym Biegu Firmowym. Prócz doskonałej formy integracji, impreza miała przede wszystkim charakter charytatywny – cały dochód z wydarzenia został przekazany na leczenie dwójki chłopców wymagających kosztowej rehabilitacji.
W biegu organizowanym przez Fundację Everest wystartowała czwórka pracowników wrocławskiego biura MCKB. Każdy z uczestników miał za zadanie przebiec dystans około 5km. Zawodnicy ruszyli w samo południe, po półgodzinnej rozgrzewce Długość całej trasy sztafetowej wyniosła 20,8km. Drużyny musiały osiągnąć metę w ciągu 2 godzin i 45 minut.

W biegu wzięło udział łącznie 1804 uczestników. Celem biegu, organizowanego już po praz drugi, jest promowanie biegania jako doskonałej formy aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia. Organizatorzy pragną propagować zdrową sportową rywalizację oraz integrację w środowisku zawodowym poprzez wspólne uprawianie sportu. Najważniejszy jest jednak cel charytatywny. W tegorocznej edycji było nim zabranie funduszy na leczenie i rehabilitację dwójki chłopców z Wrocławia - Mateusza i Łukasza Koniecznych.

- To fantastyczna inicjatywa, a jako pracownicy firmy budowlanej dostrzegamy tu pewne analogie - mówi Anna Samuszonek, architekt, koordynator projektu w firmie MCKB. - Na co dzień budujemy obiekty przemysłowe dla naszych klientów, międzynarodowych koncernów. Dziś mogliśmy budować sportową formę i coś wyjątkowego, indywidualnego, dla dwójki niezwykłych młodych ludzi. Dlatego cieszymy się bardzo, że wzięliśmy udział w charytatywnym biegu, zwłaszcza, że mogliśmy wystartować jako drużyna MCKB.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TCA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »