Dom » Wnętrza

Meble łazienkowe Antado - wiosenne inspiracje

Meble łazienkowe Antado - wiosenne inspiracje
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z początkiem kwietnia br. wchodzi w życie nowy katalog mebli łazienkowych Antado 2016. Oprócz nowych kolekcji, klienci mogą spodziewać się krótszych terminów dostaw produktów, nowych propozycji wykończeń oraz szerszej oferty ceramicznych umywalek.

Nowy katalog mebli łazienkowych Antado 2016 przynosi ważną zmianę jeśli chodzi o czas dostawy produktów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma proponuje opcję Dostawy Przyspieszonej, w ramach której większość topowych serii ma gwarantowany czas realizacji wynoszący maksymalnie dwa tygodnie. Przyspieszoną Dostawą objęte są meble: Variete i Spektra w wersji standardowej oraz z ceramicznymi umywalkami (Variete Ceramic i Spektra Ceramic), Cantare, Gabi, Meva (nowość), stylowe meble z serii Ritorno i Rustic, Sycylia, Wave.

W dwóch flagowych kolekcjach Antado, czyli Spektra i Variete, pojawiły się szafki podumywalkowe o nowych wymiarach: 65, 75 i 85 cm (z jedną i dwiema szufladami) proponowane w wersji z ceramicznymi umywalkami. Dotychczas obie serie dostępne były wyłącznie z umywalkami wykonanymi z dolomitu, tak więc wzbogacenie ich o ceramikę to ukłon producenta w kierunku osób, które preferują ten właśnie materiał. Nowe umywalki mają klasyczną meblową formę, a ich charakterystyczną cechą są głębokie misy. Szafki Spektra i Variete z ceramicznymi umywalkami są osobną pozycją w katalogu i noszą nazwy: Spektra Ceramic i Variete Ceramic. Nowe serie mają takie same warianty kolorystyczne, jak kolekcje bazowe.

Ceramiczne umywalki wzbogaciły również kolekcję Pacific. Teraz w szafkach 60 cm (z drzwiami) i 80 cm (z dwojgiem drzwi) można zastosować umywalki wykonane z dolomitu lub właśnie z ceramiki. W obu przypadkach są to umywalki klasyczne w formie, z szerokimi, wygodnymi rantami i głęboką misą. Zmianą w kolekcji Pacific jest także nowe, jednolite wykończenie - z frontów zniknęła srebrna fala i obecnie meble proponowane są w białym kolorze (MDF foliowany na wysoki połysk). Srebrnym akcentem pozostaje lustrzana wstawka, która podkreśla geometryczną bryłę mebla i błyszczące, chromowane uchwyty wpuszczane we front.

Biel zagościła także w kolekcji Ritorno. W nowej, białej odsłonie te stylowe meble prezentują się delikatnie i romantycznie. Swoją zasługę mają w tym również ażurowe uchwyty oraz stylizowane zawiasy. Nowy w kolekcji jest też blat w odcieniu grafitu, zaprojektowany do białych szafek.
Nową propozycją w katalogu jest seria Meva - stylistycznie nawiązująca do klasycznych kolekcji Antado, zaś technologicznie rozwijająca linie kierowane do klienta ceniącego tradycyjne wzornictwo mebli łazienkowych. Szafki z motywem fali na frontach łączą tradycyjną formę ze współczesnymi elementami (punktowe uchwyty, chromowane nóżki). Pojemne, funkcjonalne meble wyposażone w system cichego domykania dostępne są w dwóch atrakcyjnych szerokościach 65 i 80 cm. Wszystko wskazuje na to, że seria Meva szybko rozwinie skrzydła w ofercie Antado.

Nowy katalog mebli Antado 2016 można pobrać ze strony internetowej www.antado.com.pl Dystrybutorem marki Antado na polskim rynku jest firma Coram Poland: www.coram.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »