Dom » Wnętrza

Meble młodych projektantów w Galerii Tetmajera 83

Meble młodych projektantów w Galerii Tetmajera 83
Zobacz więcej zdjęć »
Od początku swojej działalności Galeria Tetmajera 83 wspiera młodych projektantów oraz artystów, dając im szansę na zaprezentowanie swoich projektów.

Tym razem w Galerii do 7 stycznia 2020 r. będzie można zobaczyć designerskie regały marki DO_M, które zostały stworzone przez utalentowanych polskich projektantów. Wszystkie wystawione produkty będą do kupienia w atrakcyjnych cenach.

 

Produkty marki DO_M są idealną propozycją dla wszystkich, którzy chcą mieć oryginalnie urządzone mieszkanie. Jest to świetna alternatywa dla produkowanych masowo mebli. Marka DO_M proponuje nietuzinkowe, wyróżniające się ciekawym designem i przede wszystkim funkcjonalne meble. Do ich produkcji używane są w dużym stopniu naturalne materiały, takie jak drewno. Produkty te świetnie wpasują się we wnętrza o różnym charakterze. 

 

Założenia do stworzenia marki DO_M powstały po zrealizowaniu badań przeprowadzonych przez grupę socjologów i projektantów. Badanie zostało przygotowane w formie pogłębionych wywiadów. Okazało się, że wybór mebli w polskich domach jest złożonym procesem, w którym funkcjonalność jest przedkładana ponad estetyczne preferencje. Część wywiadów prowadzili sami projektanci, odwiedzając mieszkania potencjalnych użytkowników, aby dowiedzieć się z jakimi problemami borykają się ludzie, którzy mają później podejmować decyzje zakupowe. Dzięki temu meble, które są dziełem młodych polskich projektantów zostały dopasowane do potrzeb potencjalnych klientów. Projekty są pozyskiwane m.in. podczas konkursów i warsztatów organizowanych w ramach „Dobrego Tygodnia Projektanta”. Wszystkie meble są wytwarzane w polskich zakładach w Dobrodzieniu oraz  manufakturach w innych częściach kraju. 

 

Tym razem designerskie produkty marki DO_M będzie można zobaczyć, a także kupić w Galerii Tetmajera 83. To właśnie w tym miejscu najlepszy design łączy się z wysoką jakością wykonania, zaś tradycyjne rzemiosło spotyka z najnowszą technologią. Aż do początku 2020 roku będzie można zakupić zestawy modułowych mebli skrzyniowych w promocyjnych cenach. Dzięki prostemu systemowi połączeń można zestawić je ze sobą w różnej konfiguracji. Poszczególne elementy pozwalają na bezpieczne przechowywanie rzeczy, a także eksponowanie przedmiotów pełniących funkcję dekoracyjną. Regały zostały stworzone według projektu: Kingi Pawlik - projektantki mebli, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach na kierunku Wzornictwo, jedna z jej prac została zaprezentowana w Mediolanie podczas Salone del Mobile Milano 2017 na wystawie „POLISH DESIGN. Tomorrow is today” oraz Małgorzaty Płaskońskiej - projektantki form przemysłowych, ceramik, absolwentki Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. 

 

Designerskie regały dostępne będą w promocyjnych cenach do 7 stycznia 2020 r. w Galerii Tetmajera 83 w godzinach otwarcia tzn. poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 20.00, sobota oraz niedziela handlowa w godz. 10.00 - 18.00. 


 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tetmajera83

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »