Rozrywka i wypoczynek » Sport

Mecze Euro 2016 na żywo w PORCIE KIBICA

Mecze Euro 2016 na żywo w PORCIE KIBICA
Zobacz więcej zdjęć »
Trwają Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Na ten czas Port Łódź zmienił się w prawdziwy PORT KIBICA!

Fani piłki nożnej wszystkie mecze tego wielkiego sportowego święta mogą zobaczyć u nas na żywo na ogromnym telebimie. Z myślą o kibicach, w dni kiedy mecze odbywają się o 21:00, strefa restauracyjna Portu czynna jest aż do godziny 23:00.

PORT KIBICA zaprasza wszystkich miłośników piłki nożnej do wspólnego oglądania meczów podczas Euro 2016. Specjalnie dla kibiców, na Patio Centrum został zainstalowany telebim, na którym można bezpłatnie i na żywo oglądać mecze tegorocznych Mistrzostw. Także w strefie restauracyjnej na Klientów czekają trzy duże ekrany - podczas posiłku można tu śledzić na żywo transmisje z piłkarskich rozgrywek. Strefa restauracyjna w Porcie Łódź, do końca Euro 2016, czynna jest aż do godziny 23:00 po to, by fani piłki nożnej mogli kupować przekąski i napoje.  

W PORCIE KIBICA przygotowane zostały również konkursy z nagrodami oraz malowanie buzi dla najmłodszych fanów piłki nożnej. Piłkarskie emocje rozgrzewa z nami na Patio Irek Bieleninik. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »