Dom » Budownictwo

Medal Europejski dla blachodachówki FIORD firmy Blachy Pruszyński

Medal Europejski dla blachodachówki FIORD firmy Blachy Pruszyński
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas tegorocznej edycji Medalu Europejskiego wyróżniona została blachodachówka panelowa FIORD. Odznaczona medalem blachodachówka to zeszłoroczna nowość firmy Blachy Pruszyński.

Nagrodę przyznaje Business Centre Club – klub zrzeszający przedsiębiorców z różnych branż i regionów, charakteryzujących się rzetelnym podejściem do biznesu oraz ugruntowanej pozycji na rynku. 

FIORD to pokrycie dachowe wyróżniające się nietypowymi przetłoczeniami, które delikatnie podkreślają styl całego domu. Modułowa forma umożliwia wygodny i szybki montaż, co jest oszczędnością czasu oraz ograniczeniem kosztów budowy. Nagroda przyznana przez BCC to przede wszystkim ogromne uznanie dla przedsiębiorców, którzy promują swoje działania nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami.

www.pruszynski.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IMPULSE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »