Społeczeństwo » Społeczeństwo

Media Markt i Saturn partnerami świątecznej akcji na rzecz dzieci

Media Markt i Saturn partnerami świątecznej akcji na rzecz dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Media Markt i Saturn dołączyły do partnerów Świątecznej Karty Podarunkowej Stop Hunger. W ramach akcji charytatywnej wesprą działania firmy Sodexo Benefits and Rewards Services, która dofinansuje posiłki dla dzieci objętych opieką Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.


Media Markt i Saturn po raz kolejny włączyły się do akcji charytatywnej na rzecz potrzebujących dzieci.  Razem z innymi partnerami, wśród których znajdują się takie marki, jak KFC, Pizza Hut oraz Statoil, zaangażowały się w projekt firmy Sodexo, którego celem jest walka z głodem i niedożywieniem wśród najmłodszych. Za każdą transakcję zrealizowaną za pomocą limitowanej edycji Karty Podarunkowej Stop Hunger u partnerów akcji, Sodexo przekaże 1 PLN na zakup posiłków dla dzieci.

Cieszymy się, że możemy jako partner uczestniczyć w akcji organizowanej przez Sodexo. Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja, aby włączyć do działań charytatywnych także naszych klientów. Z naszych obserwacji wynika, że wygodne karty podarunkowe stanowią coraz bardziej atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych prezentów. Mamy nadzieję, że naszą opinię podzielą także pracodawcy, sięgając po Kartę Podarunkową Stop Hunger. Tym samym podarują pracownikom możliwość wybrania idealnego świątecznego prezentu i przyłączenia się do akcji wspierającej dzieci. – powiedział Zbigniew Tunkiewicz, Kierownik Działu Organizacji Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

Karta Podarunkowa Stop Hunger dystrybuowana jest przez firmę Sodexo. Środki zebrane przez partnerów przeznaczone zostaną na zakup posiłków dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Akcja potrwa do 31 grudnia 2015 roku, kiedy upływa ważność kart podarunkowych z limitowanej edycji świątecznej.
 
Szczegółowe informacje dotyczące Karty Podarunkowej Stop Hunger są dostępne
na stronie: www.dlabiznesu.sodexo.pl

O Stop Hunger
Inicjatywa utworzona przez Grupę Sodexo w 1996 roku. Główny cel to walka z głodem i niedożywieniem wśród dzieci. Obecnie akcja jest prowadzona w 30 krajach na świecie. W 2005 roku do akcji dołączyło również Sodexo w Polsce. Raz w roku organizowana jest również akcja Servathon, w ramach której pracownicy Sodexo mogą przekazać żywność na rzecz potrzebujących.

O Grupie Media-Saturn
Media Markt i SATURN to cenione marki  sklepów z elektroniką użytkową, należące do holdingu Media-Saturn. Sklepy obu marek oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Cenionym atutem obu sieci jest szeroki pakiet usług około- i posprzedażowych, uwzględniający m.in.: dostawę i instalacje sprzętu w domu klienta, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, czy serwis naprawczy.


Media SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »