Technologie » AGD - RTV

Media Markt rusza w trasę po Polsce!

Media Markt rusza w trasę po Polsce!
Zobacz więcej zdjęć »
16 maja startuje wielka trasa promocyjna sieci Media Markt pod hasłem „Media Markt Tour 2014”. Mobilny market z nowoczesnymi urządzeniami z zakresu elektroniki użytkowej odwiedzi kilkadziesiąt miejscowości w całym kraju.
W ramach tournée zorganizowane zostaną wyjątkowe spotkania, podczas których będzie można zapoznać się z nowinkami technologicznymi, a także skorzystać z nowoczesnych stref rozrywki. Pierwszym przystankiem na szlaku jest Grodzisk Mazowiecki.

Kampania promocyjna „Media Markt Tour 2014” to odpowiedź lidera polskiego rynku elektroniki użytkowej na potrzeby konsumentów z mniejszych miejscowości, gdzie dostęp do najnowszych technologii jest często ograniczony. Podczas imprez w specjalnie zaaranżowanym mobilnym miasteczku, Media Markt zaprezentuje potencjalnym klientom w blisko 70-ciu miastach w Polsce bogatą ofertę marketów sieci oraz sklepu internetowego mediamarkt.pl, gdzie dostępnych jest ponad 100 000 produktów.

Na każde spotkanie w ramach trasy Media Markt przygotował wyjątkowe promocje, rabaty oraz liczne atrakcje. Odwiedzający będą mogli nie tylko zapoznać się z najnowszymi technologiami  dostępnymi obecnie na rynku, dokonać na miejscu zakupu muzyki, filmów i gier w bardzo atrakcyjnych cenach, zasięgnąć informacji u kompetentnych doradców, ale też posłuchać muzyki i miło spędzić czas w specjalnie przygotowanych na tę okazję strefach.

Dla młodzieży udostępnione zostaną strefy gier komputerowych, gdzie będzie można zmierzyć się ze znajomymi w turniejach PlayStation, a także strefy rozrywki – z konkursami i grami zręcznościowymi. Dla starszych uczestników spotkania Media Markt proponuje strefę audio oraz bramkę Media Markt, pozwalającą sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie oraz ustrzelić smartfona za 1 zł lub inne nagrody. Pomyślano również o najmłodszych, dla których organizatorzy przygotowali szereg ciekawych zabaw.

Trasa Media Markt Tour 2014 potrwa do października br. roku. Najbliższe spotkania w ramach roadshow odbędą się w:
16-17.05. Grodzisk Mazowiecki
19.05.          Pabianice
21.05.          Bełchatów
23.05.         Radomsko
25.05.         Lubliniec
27.05.       Tarnowskie Góry

Start: godz. 12.00.Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski oraz sklep internetowy mediamarkt.pl z wyborem ponad 100 000 produktów.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »