Technologie » AGD - RTV

Media Markt w Bielsku-Białej w nowej odsłonie

Wielkie otwarcie po modernizacji.

W piątek, 2 grudnia nastąpi nowe otwarcie Media Markt w Centrum Handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej. Sklep, zmodernizowany zgodnie ze współczesnymi trendami w branży elektroniki użytkowej, zaskoczy klientów nie tylko odmienionym wyglądem, ale też jeszcze lepszą funkcjonalnością. Nowemu otwarciu towarzyszyć będą atrakcje oraz ciekawa oferta promocyjna.

Media Markt w Bielsku-Białej działa w Centrum Handlowym Sarni Stok już od 2001 roku. Po piętnastu latach obecności na rynku, śmiało można stwierdzić, iż nasz sklep jest pierwszym adresem dla mieszkańców miasta i okolic, poszukujących atrakcyjnej i kompleksowej oferty w zakresie elektroniki użytkowej – mówi Daniel Kwieciński, Dyrektor Marketu Media Markt w Bielsku-Białej. – Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, zmodernizowaliśmy go tak, aby zakupy w nim stały się jeszcze bardziej komfortowe. Chcemy, by Media Markt niezmiennie pozostawał miejscem odkrywania przyjemności z technologii.

Sklep o całkowitej powierzchni 3 400 m2 przeszedł gruntowną modernizację, stając się najnowocześniejszą placówką tego typu w regionie. Innowacyjne produkty z obszaru nowoczesnych technologii zostały wyeksponowane w sposób ułatwiający poznanie ich zalet i wypróbowanie funkcji. Klienci znajdą tu pełen wybór urządzeń i akcesoriów do wyposażenia domu i biura m.in.: sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audiowizualne, sprzęt biurowy, produkty AGD. Sklep posiada również kompleksową ofertę artykułów umożliwiających realizację życiowych pasji: sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, muzykę i filmy oraz produkty z zakresu coraz bardziej popularnej elektroniki sportowej (kamery akcji, pulsometry, zegarki GPS). Ciekawą propozycją dla klientów szukających wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie jest również szeroki wybór produtków marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ czy ISY. Profesjonalny personel pomoże w wyborze sprzętu najlepiej dostosowanego do potrzeb i stylu życia kupujących.

Chciałbym również mocno podkreślić kompleksowość oferowanych przez nas usług, która wyróżnia nas na tle konkurencji – dodaje Daniel Kwieciński, Dyrektor Marketu Media Markt w Bielsku-Białej.

Przy zakupie sprzętu można skorzystać z oferty ratalnej lub wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów. Klienci mogą zamówić nie tylko dostawę, ale również instalację w domu zakupionego telewizora czy sprzętu AGD. Nabywając komputer czy tablet wiele osób korzysta z usługi pierwszej instalacji, czy przegrywania danych z urządzeń. Dużą popularnością cieszy się również zabezpieczenie tabletów i smartfonów szybą lub folią ochronną. W Media Markt można zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, a nawet na zakup energii. Na miejscu można także odebrać sprzęt zamówiony w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl. 

Nowemu otwarciu Media Markt w Bielsku-Białej towarzyszyć będzie ciekawa oferta promocyjna ze wszystkich kategorii produktowych, np.:

- Telewizor Samsung LED 40” za 1499,- zł;

- Laptop Lenovo za 2099,- zł;

- PlayStation Sony + 3 gry w zestawie za 1499,- zł;

- Robot odkurzający Roomba 615 za 999,- zł;

- Sokowirówka Kenwood za 799,- zł. 

Dodatkowo osoby, które odwiedzą sklep w dniach 2-4 grudnia i podzielą się swoją opinią o jego nowej aranżacji mają szansę na wygranie 55” telewizora Samsung o wartości 4699 zł oraz 2 nagród dodatkowych w postaci kart podarunkowych o wartości 500 zł.

Sieć Media Markt, będąca liderem rynku elektroniki użytkowej w Polsce, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju wielokanałowego, zakładającą dotarcie z ofertą nowoczesnej elektroniki do jak najszerszego grona klientów. Marka posiadając obecnie 58 sklepów inwestuje w internetowy kanał sprzedaży, otwierając jednocześnie kolejne sklepy stacjonarne zarówno w dużych aglomeracjach, jak i lokalizacjach poniżej 100 000 mieszkańców. Kolejny sklep marki zostanie uruchomiony już 6 grudnia w Piasecznie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

roots_as

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »