Firma » Reklama

MediaMarkt Krosno – otwarcie już we wrześniu

Cyfrowe przyjemności na wyciągnięcie ręki

Znakomita wiadomość dla wszystkich miłośników technologii z Krosna i okolic – już 29 września w nowym centrum handlowym VIVO! otwarty zostanie pierwszy w mieście sklep MediaMarkt. Na klientów czekać będzie najszersza oferta urządzeń RTV/AGD oraz najnowszych technologii mobilnych w atrakcyjnych cenach, bogaty pakiet usług i profesjonalne doradztwo.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Technologia w szybkim tempie wkracza w kolejne obszary naszego życia codziennego i zawodowego. Otwierając MediaMarkt w Krośnie chcemy zapewnić mieszkańcom miasta i okolic dostęp do pełnej oferty urządzeń z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej – mówi Mirosław Materna, Kierownik MediaMarkt w Krośnie. – Do tej pory najbliższa placówka sieci zlokalizowana była w Rzeszowie. Teraz świat cyfrowych przyjemności, który tworzymy w naszych salonach, pojawi się również w Krośnie. Liczymy na to, że nowy MediaMarkt szybko stanie się technologicznym centrum miasta.

Krośnieński MediaMarkt będzie się mieścił w galerii VIVO!, z doskonałą lokalizacją przy głównej drodze dojazdowej z Bieszczad. W bogatym asortymencie znaleźć będzie można wszystkie najnowsze urządzenia cyfrowe – te służące lepszej komunikacji, realizacji pasji czy ułatwiające codzienne życie. Oczywście nie zabraknie szerokiego wyboru urządzeń stanowiących niezbędne wyposażenie domu czy biura: sprzętu multimedialnego i teleinformatycznego, telewizorów, urządzeń audiowizualnych, produktów AGD. Klientów z pewnością zachwyci nowoczesna aranżacja sklepu, stworzona zgodnie ze światowymi trendami w branży.

- Za cel stawiamy sobie nie tylko dostarczenie najszerszego wyboru produktów  i usług – mówi Mirosław Materna, Kierownik MediaMarkt w Krośnie. – Chcemy być również dla naszych klientów przewodnikiem i doradcą. W naszym sklepie tworzymy komfortowe warunki do poznawania oferowanych urządzeń i rozwiązań technologicznych, zachęcając przy tym do odkrywania nowych produktów i ich funkcji.

O profesjonalną obsługę sklepu zadba 23 pracowników z Krosna i okolic, którzy zostali zatrudnieni na umowę o pracę, a obecnie przechodzą specjalistyczne szkolenia w zakresie obsługi i fachowego doradztwa.

Sklep zaoferuje klientom również bogaty pakiet usług, m.in. dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, pierwsze uruchomienie komputera, przegrywanie danych z urządzeń oraz zabezpieczenie tabletów i smartfonów folią lub szybą ochronną. Będzie tu można również kupić bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe, wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów, wywołać zdjęcia, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange, Telewizji NC+, a nawet na dostawę energii elektrycznej.

Do czasu uruchomienia nowego sklepu, mieszkańcy Krosna mogą korzystać z szerokiej oferty blisko 100 tys. produktów poprzez sklep internetowy www.mediamarkt.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

roots_as

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »