Moda » Obuwie

Merrell Swift Glove - kiedy woda jest naturalnym środowiskiem

Na urlopie, chcąc być daleko od codziennych zmartwień i trosk, chętniej uprawiamy sporty wodne. Klasycznie kajakarstwo, wioślarstwo, żeglarstwo, modny surfing, kitesurfing. Niezależnie od naszych preferencji, dobrym wyborem będą damskie buty Merrell Swift Glove z linii Barefoot.

Rozpowszechniony na zachodzie i w Stanach Zjednoczonych barefooting na dobre zrewolucjonizował podejście do wszelkich aktywności ruchowych wykonywanych w butach minimalistycznych, także przy sportach wodnych. Uprawianie dyscyplin w butach z linii Barefoot, zapewniających znakomity kontakt z podłożem, będzie pomocne przy poskramianiu wodnych żywiołów.

Miłośniczki windsurfingu czy canoeingu dzięki super lekkim butom Merrell Swift Glove będą mogły w pełni cieszyć się porywającymi i ekscytującymi dyscyplinami sportowymi. Śliskie i przez to często niebezpieczne powierzchnie ograniczają i hamują przed kompletnym zapomnieniem się w wodnym szaleństwie. Merrell znalazł rozwiązanie. Barefoot Swift Glove to przede wszystkim cienka i bardzo wytrzymała podeszwa, zapewniająca dobrą przyczepność do podłoża. Buty chronią również przez skaleczeniami i uszkodzeniami stopy. Model Merrell Swift Glove wpływa na ogólną poprawę sposobu poruszania się i kondycję.

Niezwykle elastyczne, wręcz nieodczuwalne na stopie buty Merrell Swift Glove, wykonane z wodoodpornego materiału syntetycznego sprawią, że „dzikie” oddawanie się sportom wodnym uaktywnią w Tobie nowe pokłady energii i sił witalnych.

Zapraszamy również do odwiedzenia polskiego profilu marki Merrell na portalu Facebook. Znajduje się on pod adresem: http://www.facebook.com/MerrellLetsGetOutside

 

 

Daria Bojkowska

KONKRET PR

tel.: 22 628 50 42

e-mail: d.bojkowska@konkretpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »