Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Merrell Team – konkurs dla aktywnych

Merrell Team – marka Merrell prowadzi konkurs dla aktywnych. Za pomocą kanałów social media i działań w blogosferze zostanie wyłoniona ekipa Merrell, czyli grupa osób mających pasje, które wspólnie wyjadą na wyprawę do Słowenii.

Pierwszy etap konkursu wystartował 18 kwietnia na Instagramie. Kolejne zostaną przeprowadzone na Facebooku i za pomocą aplikacji Endomondo. Merrell wybierając różne kanały komunikacji zamierza dotrzeć do osób o różnorodnych zainteresowaniach oraz zaprezentować produkty należące do trzech głównych linii: Outside Athletic, Performance Outdoor oraz Active Lifestyle. Marka Merrell zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu a oferowane przez nią obuwie jest skierowane zarówno do osób, które wybierają górskie wędrówki jak i spacery w mieście. Kampania kładzie nacisk na interakcję z Internautami.

Nagrodą główną w poszczególnych etapach jest miejsce w drużynie Merrell Team i sierpniowy wyjazd do Słowenii wraz z autorami bloga gdziewyjechac.pl, którzy jako pierwsi dołączyli do ekipy Merrell. Nagrodami dodatkowymi są buty i gadżety marki Merrell.

Za przygotowanie Konkursu odpowiada AmerSport Group, wyłączny dystrybutor marki Merrell w Polsce, za przygotowanie aplikacji konkursowej Leniva Studio, a za komunikację Agencja Konkret PR.

Więcej informacji o konkursie: www.facebook.com/MerrellPoland/app_226618927543675 oraz www.merrell.pl/konkurs.html

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »