Moda » Obuwie

Merrell True Glove – nowa prawda o treningu

Szybsze, bardziej efektywne wzmacnianie mięśni nóg i ogólna poprawa sylwetki. To wszystko może osiągnąć każdy mężczyzna dzięki super lekkim butom Merrell True Glove z linii Barefoot. Trening obiegowy odkryjesz na nowo w sposób bardziej energetyczny, stymulujący i zdrowy.

Barefoot znaczy boso. Firma Merrell, wprowadzając na rynek buty z linii Barefoot pomyślała o mężczyznach, dla których trening ma być nie tylko szybko przynoszącą efekty aktywnością, ale również nowym, energetyzującym przeżyciem.

Cienka i niezwykle wytrzymała podeszwa butów Merrell True Glove pełni istotną rolę podczas kształtowania sylwetki. Buty z linii Barefoot zapewniają dobry kontakt z podłożem, angażują poszczególne partie mięśni, wzmacniając stopy, kostki i nogi. Wygodne, lekkie buty Merrell True Glove wpływają na ogólną poprawę sposobu poruszania się i kondycję.

Wykonane z owczej skóry i siateczki buty Merrell True Glove posiadają system sznurowania Merrell Omni Fit, który zapewnia idealne dopasowanie buta do stopy. Model charakteryzuje niespotykana giętkość, lekkość i elastyczność. Merrell True Glove posiada gumowe wzmocnienie przy palcach, które zapewnia trwałość, komfort i dodatkową ochronę stopy, a wyprofilowana podeszwa gwarantuje jeszcze lepszy kontakt z podłożem.

Trening w butach Merrell True Glove to siła własnego ciała, uczucie pulsujących mięśni i niesamowita stabilność i przyczepność.

Zapraszamy również do odwiedzenia polskiego profilu marki Merrell na portalu Facebook. Znajduje się on pod adresem: http://www.facebook.com/MerrellLetsGetOutside

 

Daria Bojkowska

KONKRET PR

tel.: 22 628 50 42

e-mail: d.bojkowska@konkretpr.pl

  e�� :o(���an style='font-size:10.0pt;line-height:115%'>KONKRET PR

tel.: 22 628 50 42

e-mail: d.bojkowska@konkretpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »