Moda » Biżuteria

Metaliczny blask wciąż w modzie!

Metaliczny blask wciąż w modzie!
Zobacz więcej zdjęć »
Projektanci najnowszej kolekcji zegarków CASIO Baby-G wiedzą co jest na topie. Metaliczne tło tarczy oraz połyskująca koperta i pasek sprawiają, że modele serii BGA-160 spodobają się każdej fashionistce i modnej, aktywnej dziewczynie w stylu Baby-G.

Metalizowane tkaniny przechodzą do kolejnego sezonu. Modny pozostaje blask starego złota, srebra, a także uwielbiana klasyczna czerwień i czerń. Projektanci najnowszych modeli CASIO Baby-G BGA-160 wykorzystali aktualne trendy aby zegarki pełniły funkcję czasomierza i zarazem, zawsze modnej, błyszczącej biżuterii. Metaliczne tło tarczy w różnych kolorach, w zależności od modelu, czynią te zegarki idealnym dodatkiem do modnych stylizacji. Duże, rzymskie cyfry sprawiają, że tarcza jest czytelna i wyrazista. W nocy, dzięki czarnemu światłu LED, fluorescencyjne elementy mienią na różowo, zielono a także niebiesko, i ułatwiają odczytanie godziny.


Kolekcja dodatkowo wyróżnia się czterowarstwową tarczą. Niespotykany w damskich zegarkach efekt głębi powstaje dzięki nietypowemu położeniu cyfr i wskaźników. Pierwszą warstwę tworzy cyfrowy wskaźnik czasu i daty. W kolejnych dwóch warstwach ułożone są rzymskie cyfry analogowego wskaźnika czasu. Najbliżej położone są liczby VI i XII, które umieszczone są na wewnętrznej stronie szkiełka. W rezultacie widzimy kilka poziomów,  tworzących efekt 3D.

Zegarki, jak każdy Baby-G, są odporne na wstrząsy, dlatego polecane są dla aktywnych kobiet. Czasomierze posiadają szkło mineralne. Są wodoszczelne do 10 ATM (około 100 metrów). Wyposażone zostały w czasomierz analogowy i cyfrowy, Neon Iluminaton (Blacklight LED), timer, stoper, minutnik, 5 alarmów, sygnał pełnej godziny, automatyczny kalendarz. Wymiary koperty: 43,6 x 43 x 14,6 mm. Waga całkowita: 45 g. Zegarki dostępne będą w sprzedaży pod koniec sierpnia. Cena: 599 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kowalka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »