Dom » Wnętrza

Metylan STOP WILGOCI AERO 360º - innowacyjny pochłaniacz wilgoci oraz przykrych zapachów

Metylan STOP WILGOCI AERO 360º - innowacyjny pochłaniacz wilgoci oraz przykrych zapachów
Zobacz więcej zdjęć »
Nadmierna wilgoć panująca w domu to problem wielu jego posiadaczy. Tworzy ona idealne środowisko dla rozwoju pleśni i grzybów, mających negatywny wpływ na nasze zdrowie, jak również sprzyja powstawaniu nieprzyjemnego zapachu oraz łuszczeniu się farby ze ścian i parowaniu okien.

Skutecznym rozwiązaniem w walce z tym zjawiskiem jest, dostępny od niedawna na polskim rynku, pochłaniacz wilgoci Metylan STOP WILGOCI AERO 360º - innowacyjne urządzenie działające w oparciu o wymienne tabletki z ultra-aktywnymi kryształkami soli. Urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze i nadaje się do zastosowania w każdym pomieszczeniu.


Aerodynamiczne urządzenie posiada unikalny 360° tunel powietrzny pozwalający na łatwy przepływ powietrza wokół wkładu z ultra-aktywnych kryształków soli. Dodatkowo specjalny kształt tabletki z rowkami i centralnym otworem zapewnia dużą powierzchnię kontaktu substancji aktywnej z powietrzem, dzięki czemu wydajnie i szybko redukuje nadmiar wilgoci w powietrzu do optymalnego poziomu 50-60%. Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii wkładów Metylan STOP WILGOCI AERO 360° pochłaniając wilgoć eliminuje przykre zapachy i pozostawia neutralny (przy zastosowaniu tabletek AERO 360° 2w1) lub lawendowy aromat (AERO 360° 3w1), uwalniany przez cały czas działania tabletki. Zebrana z powietrza wilgoć zamieniana jest w płynny roztwór soli, który następnie zbiera się w zbiorniku. Napełniony w ten sposób pojemnik z łatwością opróżnimy. Pochłaniacz AERO 360° został również pozytywnie oceniony przez alergików (francuski certyfikat AFPRAL), gdyż skutecznie redukuje występowanie popularnych alergenów (kurz, grzyby, pleśnie) w pomieszczeniach wilgotnych oraz nieodpowiednio wentylowanych.

 

Metylan STOP WILGOCI AERO 360° można stosować we wszystkich pomieszczeniach w domu - łazience, kuchni, sypialni, salonie, garażu czy piwnicy. Z powodzeniem możemy go również wykorzystać w warsztacie, a nawet zabrać ze sobą w podróż – do przyczepy kempingowej czy łodzi. Pochłaniacz nie wymaga zasilania elektrycznego czy wymiany baterii.

 

Pochłaniacz wilgoci Metylan STOP WILGOCI AERO 360° 450g działa z wymiennymi tabletkami AERO 360° 2w1 lub AERO 360° 3w1. Jedna tabletka AERO 360° 2w1 450g lub AERO 360° 3w1 450g wystarcza na około 3 miesiące użytkowania w pomieszczeniach o powierzchni do 50m³ (20m²) – w zależności od wilgotności powietrza, temperatury pomieszczenia oraz ustawienia intensywności działania regulatorem min-max. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Core PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »