Społeczeństwo » Społeczeństwo

Miasteczko Kosmicznej Mocy w NoVa Park!

Miasteczko Kosmicznej Mocy w NoVa Park!
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpocznij lato zabawą nie z tej Ziemi! Już w najbliższy weekend – 27 i 28 czerwca – Centrum Handlowe NoVa Park zaprasza dużych i małych klientów na niezapomniane atrakcje kosmiczne.

W programie m.in. miasteczko cyrkowe, spektakl teatralny, gry i zabawy oraz specjalne warsztaty na temat gliny zakończone wielkim przemarszem Glinoludów! Wydarzenie jest organizowane w ramach Dni Gorzowa!

Na wszystkich miłośników kosmosu, którzy odwiedzą NoVa Park w ostatni weekend czerwca czeka interaktywny spektakl teatralny poświęcony przybyszom z odległej galaktyki. Nie zabraknie także gier i zabaw nie z tego świata, podczas których najmłodsi nauczą się władać mieczem świetlnym, będą rysować ulubionych bohaterów lub poznają roboty, którym będą mogli wydawać polecenia.

Na uczestników wydarzenia czekają także specjalne Miasteczko Cyrkowe z pokazami klaunów, akrobatów i animatorów na szczudłach oraz Wioska Glinoludów z warsztatami i prelekcjami na temat gliny, zakończonymi wielkim przemarszem Glinoludów.

„Początek lata zapowiada się naprawdę kosmicznie! W ostatni weekend czerwca NoVa Park przeniesie swoich klientów do odległej galaktyki. Liczne atrakcje nie z tej ziemi umilą weekendowe zakupy w NoVa Park, a najmłodsi mogą liczyć na świetną zabawę i zapowiedź udanych wakacji” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »