Kultura, sztuka » Kultura

MICHAŁ RUSINEK W BONARCE

MICHAŁ RUSINEK W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
Już 9 kwietnia o godz. 10:30 Michał Rusinek opowie w Empiku w Bonarce o swojej najnowszej książce dla dzieci - „Jaki znak twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości”. Spotkanie jest częścią Festiwalu Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka.

Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka to wydarzenie promujące najlepszą literaturę dziecięcą. W czasie jego trwania odbędzie się szereg spotkań autorskich w Bonarce. Jednym z gości salonu Empik w centrum będzie Michał Rusinek, znany publicysta, krytyk literacki i autor książek uwielbianych przez małych pasjonatów czytania

W książce „Jaki znak twój? Wierszyki na dalsze 100 lat niepodległości" Michał Rusinek mierzy się z kanonem małego patrioty. Jego celem jest przybliżenie znaczenia wielkich słów tak, aby stały się bliskie i zrozumiałe dla młodego odbiorcy. Rusinek udowadnia, że o polskości, ojczyźnie i wolności można opowiadać w sposób ciekawy i niepozbawiony humoru.

Zapisy na spotkanie pod nr tel.: 603 114 165Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »