Dom » Budownictwo

Międzynarodowe Targi Warsaw Build ponownie zawitają do Warszawy

Międzynarodowe Targi Warsaw Build ponownie zawitają do Warszawy
Zobacz więcej zdjęć »
Już 16 listopada 2016 r. w Warszawie rozpoczynają się IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2016 – wydarzenie zbliżające przedstawicieli branży i inwestorów.

Warsaw Build 2016 to wydarzenie adresowane do architektów, projektantów, producentów, firm budowlanych, dystrybutorów, a także osób indywidualnych, planujących lub będących w trakcie budowy lub aranżacji domu poszukujących fachowych porad oraz najlepszych materiałów budowlanych i wnętrzarskich. Podczas tegorocznej edycji, wystawcy zaprezentują innowacyjne rozwiązania i nowości produktowe: od materiałów izolacyjnych przez chemię i ceramikę budowlaną, wyroby z drewna, stolarkę drzwiową i okienną – po elementy wyposażenia wnętrz, w tym produkty wykończenia i wyposażenia łazienek. W specjalnej strefie prezentowane będą projekty artykułów wnętrzarskich niezależnych polskich projektantów, wyłonione w konkursie wzorniczym Diamenty Designunajciekawsze propozycje stolarki budowlanej. Dodatkowo wydarzeniu towarzyszy II edycja międzynarodowych targów Aquatherm Warsaw – poświęconych najnowszym trendom w zakresie rozwiązań wodno-kanalizacyjnych, technologii grzewczo-chłodniczych, wewnętrznych instalacji sanitarnych, saun i basenów.

Energooszczędny dom i trendy projektowe

Bogatą ofertę wystawienniczą targów uzupełnią interesujące konferencje, dyskusje i wykłady. Jednym z wiodących tematów będą najnowsze możliwości zwiększania efektywności energetycznej budowanych lub remontowanych domów i mieszkań. W programie panele i wykłady, poświęcone energooszczędnym technologiom, prezentacje dotyczące uzyskiwania zgody budowlanej w kontekście ostatnich zmian prawnych czy wykład na temat funkcjonalnego projektowania małych przestrzeni.

W programie m.in.

  • Konferencja: Zdrowie i produktywność w zielonych budynkach
  • Trendy rynkowe i innowacyjne rozwiązania na rynku stolarki w Polsce
  • Efektywność energetyczna w budownictwie – problematyka, korzyści, ograniczenia
  • Zrozumieć pompę ciepła
  • Wykonawca Premium – jak przekonać do siebie klienta i zdobyć jego zaufanie
  • Bieżące trendy w branży łazienkowej i sposobach ekspozycji produktów
  • Jak uzyskać zgodę budowlaną – ostatnie zmiany i najczęstsze problemy 
  • Aranżacja małego mieszkania – jak zaprojektować funkcjonalne wnętrze
  • Konferencja: BIM dla wnętrz – warsztaty dedykowane wykorzystaniu technologii BIM na potrzeby aranżacji wnętrz.

Pełny program wydarzenia dostępny na stronie http://www.warsawbuild.pl.

Warsaw Build 2016 jest jedynym w regionie spotkaniem branży budowlanej, przyciągającym tak liczne zainteresowanie kontrahentów zagranicznych. Udział w tegorocznej edycji zapowiedzieli przedstawiciele m.in. z Portugalii, Indii, Rosji, Hiszpanii, Chin, Niemiec, Turcji, Ukrainy i Włoch.

Wstęp na targi i wszystkie wydarzenia towarzyszące jest wolny! Wymagana wcześniejsza rejestracja na stronie: http://www.warsawbuild.pl/Dla-Odwiedzajacych/Rejestracja-odwiedzajacych.aspx.

 

Informacje praktyczne:

Miejsce Targów:         EXPO XXI Warszawa, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa

Godziny otwarcia:      16 listopada 2016, godz. 10:00-17:30

17 listopada 2016, godz. 10:00-17:30

18 listopada 2016, godz. 10:00-15:00 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »