Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Międzynarodowy Dzień Sportu w Porcie Łódź

Port Łódź zaprasza wszystkich do wspólnego biegania! Gdzie? W Atrium Centrum. Kiedy? 6 kwietnia w Międzynarodowy Dzień Sportu. Biegać będziemy nie tylko dla zdrowia ale też dla młodych i ambitnych sportowców, potrzebujących wsparcia w rozwoju swojej kariery.

Za każdy przebiegnięty kilometr Port Łódź przekaże 10 zł na wsparcie Uniwersytetu Potężnych Dzików, czyli sportowego programu stypendialnego dedykowanego młodzieży stworzonego przez Fundację Swim For a Dream.

W najbliższą sobotę, 6 kwietnia, w Porcie Łódź zapanuje iście sportowa atmosfera. Będziemy biegać i jednocześnie pomagać młodym sportowcom! Tego dnia w Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) w godzinach 12:00 – 19:00 pojawią się bieżnie, na których każdy chętny będzie mógł sprawdzić swoją kondycję fizyczną w tzw. teście Coopera, czyli nieprzerwanym biegu przez co najmniej 12 minut. Warto podjąć wyzwanie ponieważ każdy przebiegnięty kilometr to 10 zł wpłacone przez Port Łódź na rzecz programu wspierającego młodych i pełnych pasji sportowców - Uniwersytetu Potężnych Dzików.

Kto biegnie razem z nami? Na bieżni zobaczymy m. in. blogera Dominika Stanka znanego jako Runoholic, dziennikarkę i modelkę Kirę Miller, Michała Kędzierskiego z EC1 oraz Adama Jerzykowskiego – twórcę projektu Swim For a Dream, właściciela marki moviGO a także  organizatora Dnia Marzyciela, w ramach którego Łódź biła pływacki Rekord Guinnessa.

Na wszystkich uczestników wydarzenia czeka mnóstwo konkursów z nagrodami, m. in. profesjonalne buty do biegania od Saucony, darmowe wejściówki do klubu FitFabric, kosmetyki dla sportowców moviGO oraz inne upominki. Aby wziąć udział w konkursie, w dniu zabawy należy zrobić sobie zabawne zdjęcie na terenie Portu Łódź na wystawionych ściankach sponsorskich i wrzucić je u siebie na profilu z hasztagiem #biegamypostypendia. Regulamin zabawy dostępny będzie w dniu wydarzenia na terenie Atrium, gdzie odbywać się będzie event.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wcześniej zarejestrować się na stronie internetowej www.dziensportu.eu Liczba miejsc jest ograniczona a o udziale w akcji decyduje kolejność zgłoszeń. Zostały już ostatnie miejsca!

Do sprawdzenia się na bieżni podczas eventu zachęcać będą nas trenerzy personalni z Fit Fabric, konferansjer oraz wolontariusze z ramienia Fundacji Swim For a Dream. Przez cały czas prowadzony będzie też ranking uczestników, oparty o liczbę przebiegniętych przez nich kilometrów. Podczas wydarzenia będzie można także dodatkowo wesprzeć Uniwersytet Potężnych Dzików poprzez zakup gadżetów z logotypem Uniwersytetu Potężnych Dzików (m.in. koszulki, kubki i pendrive’y).

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »