Gospodarka » Żywność

Mieszanka studencka Siesta wyróżniona w konkursie Złoty Paragon 2013

Mieszanka studencka Siesta wyróżniona w konkursie Złoty Paragon 2013
Zobacz więcej zdjęć »
Mieszanka studencka Siesta została wyróżniona w prestiżowym plebiscycie Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich.

 

Mieszanka studencka Siesta to kompozycja chrupiących orzechów oraz dorodnych owoców, na którą składają się: rodzynki, wiśnie, ananas, nerkowiec, orzechy laskowe oraz orzechy arachidowe. To pełnowartościowa przekąska, którą dzięki poręcznemu opakowaniu można mieć zawsze przy sobie. Mieszanka studencka sprawdzi się także podczas imprez, rodzinnych uroczystości i spotkań z przyjaciółmi. Można ją podawać jako samodzielną przystawkę czy deser lub dodać do sałatek i dań głównych

 

W trzeciej edycji konkursu Złoty Paragon 2013, organizowanego przez Hurt&Detal, ogólnopolski miesięcznik branży FMCG, wzięło udział ponad 430 produktów w 60 kategoriach. Konkurs przebiegał pod nadzorem jednego z czołowych instytutów badawczych – TNS Polska. Patronem honorowy konkursu było Ministerstwo Gospodarki, a merytorycznym Polska Izba Handlu.

 

Zwycięzców wyłonili czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal, którzy wzięli udział w głosowaniu poprzez wypełnienie i odesłanie specjalnych ankiet. Nagrodzono te produkty, które według nich wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku. Podczas gali, która odbyła się 23 maja w Teatrze Kamienica, wręczono statuetki oraz wyróżnienia za najlepsze produkty i usługi rynku FMCG.

 

Więcej informacji udziela:

Anna Wawra/ Kolterman Media Communications

tel. 22 392 06 23

kom. 510 081 103

e-mail: a.wawra@kmc-pr.pl        Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jutrzenka Colian
http://www.jutrzenka.com.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »