Dom » Nieruchomość

Mieszkania na Woli pilnie poszukiwane. Sprzedano aż 87 mieszkań w 3 dni!

Na Woli nowe osiedla mieszkaniowe wyrastają jak grzyby po deszczu. W ostatni weekend marca jeden z warszawskich deweloperów, firma Nexity, zorganizował Dni Otwarte na osiedlu SkyLife. Mieszkania z IV już etapu inwestycji cieszyły się sporym zainteresowaniem – już na kilkanaście dni przed wydarzeniem

Na blisko dwuhektarowej działce, przy ul. Jana Kazimierza 33 na Woli od ponad dwóch lat deweloper Nexity realizuje budowę osiedla SkyLife. W ramach rozpoczętego właśnie IV etapu, łącznie powstanie 141 funkcjonalnych mieszkań od 1 do 4 – pokojowych, o powierzchni od 28 do 92 mkw. Oprócz atrakcyjnych układów, metraży i nowoczesnych rozwiązań, bez wątpienia głównym atutem inwestycji są ceny. Podczas Dni Otwartych pierwszych 30 nabywców mogło kupić mieszkanie już od 5900 zł/mkw., czyli aktualnie w najniższej cenie na rynku warszawskim. Największym powodzeniem wśród nabywców cieszyły się mieszkania 2 pokojowe.
Większość mieszkań z IV etapu będzie wyposażonych w oddzielną kuchnię i garderobę. Do każdego lokalu będzie przynależał duży taras. Oprócz rozkładowych mieszkań, na terenie osiedla powstaną liczne alejki spacerowe, place zabaw, fontanna oraz miejsce do gry w boule.Osiedle przy ul. Jana Kazimierza, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, co można było zaobserwować podczas minionego weekendu. Inwestycja jest atrakcyjna przede wszystkim dla młodych
ludzi. Przyciąga ich cena za metr - od 5900 zł, w połączeniu z funkcjonalnymi metrażami, strefą fitnessi rekreacyjną przestrzenią na terenie osiedla. Nie bez znaczenia jest też sprawna komunikacja tej części Woli z centrum miasta. Efekty sprzedaży z ostatnich dni kolejny raz potwierdziły, że najbardziej interesujące dla Warszawiaków są mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach, ale za rozsądną cenę. Doceniamy dobrą komunikację, spokojną okolicę i kameralny charakter obiektu.– komentuje Adam Dąbkowski, Dyrektor Generalny w Nexity Polska. Niestandardowe rozwiązania w cenie. Projektując osiedla, inwestor podąża za trendami, zapewniając klientom nowoczesne rozwiązania, do niedawna były zarezerwowane przede wszystkim dla mieszkań o wyższym standardzie deweloperskim.
Takie udogodnienia czekają na lokatorów mieszkań budowanych w ramach IV etapu SkyLife. W realizowanych budynkach mieszkańcy będą mogli korzystać ze Nexity Smart, czyli inteligentnego systemu sterowania domem przez telefon.
- Coraz częściej czynnikami determinującym zakup stają się elementy dodatkowe, m.in. duże tarasy, możliwość aranżacji wnętrz czy innowacyjne technologie, czyli usługi ekstra dostępne w inwestycji.Duże znaczenie odgrywają również niestandardowe rozwiązania, w których oprócz nowoczesnych budynków mieszkalnych znajduje się rozbudowana infrastruktura rekreacyjna i starannie nzaprojektowane tereny zielone. Dlatego w ramach SkyLife zaaranżowaliśmy takie przestrzenie również na dachach trzech budynków. Jesteśmy dumni z tego, że nasze mieszkania cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Czujemy satysfakcję, nie tylko z uwagi na liczbę sprzedanych mieszkań, ale również, dlatego, że możemy zaoferować naszym klientom mieszkania o podwyższonym standardzie, ale w najniższej cenie – podsumowuje Dyrektor Generalny Nexity, Adam Dąbkowski. Aktualnie w inwestycji SkyLife jest dostępnych jest 60 mieszkań, o powierzchni od 30 do 66 mkw. w cenie od 6 600zł/mkw. Grupa Nexity, to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządza nnieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na a terenie innych krajów Europy, m.in.Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MCConsultants

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »