Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Mikołaj, świąteczna kolejka i pyszne pierniczki Tak rozpocznie się grudzień w Porcie Łódź!

Port Łódź na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przygotował dla Klientów niesamowite atrakcje, które każdego wprowadzą w świąteczny klimat. Wielkie odliczanie do Gwiazdki zaczynamy już 1 grudnia!

W pierwszy grudniowy weekend, w Porcie Łódź w Atrium pojawi się świąteczna lodowa wyspa z ruchomymi dekoracjami. Będą Eskimosi, pingwiny, igloo oraz inni mieszkańcy lodowej krainy. Tuż obok, swoją siedzibę będzie miał gość specjalny Portu Łódź – Święty Mikołaj, z którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Mikołaj będzie z nami do 23 grudnia, od poniedziałku do soboty w godzinach 10:30 – 14:30 oraz 15:15 – 21:00, natomiast w niedziele do godziny 20:00 (z wyłączeniem niedzieli niehandlowej 9 grudnia). W Święta nie może zabraknąć cudownie pachnących pierników, które smakują jeszcze lepiej, gdy udekorujemy je własnoręcznie! Elfy Mikołaja zapraszają najmłodszych do strefy ozdabiania pierniczków, która funkcjonować będzie w ciągu tygodnia od 15:45 do 19:15, a w weekendy 11:45 – 15:00 oraz 15:45 – 19:15. Mikołaj wraz Elfami przygotował zarówno dla dzieci, jak i dorosłych również niezwykłe parady świąteczne przy akompaniamencie dzwonków i muzyki! W każdy grudniowy weekend (poza 9 grudnia – niedziela niehandlowa) dwa razy dziennie – o 11:45 i 15:45 z Atrium ruszy elektryczna kolejka, która przejedzie przez całe Centrum zapraszając Klientów do wspólnego śpiewania i zabawy.

Święty Mikołaj w Wigilię Bożego narodzenia wyruszy na swoim zaprzęgu reniferów w podróż by rozdać dzieciom gwiazdkowe prezenty, jednak postanowił, że jego elektryczna kolejka pozostanie w Porcie Łódź aż do 31 grudnia by wszystkie grzeczne maluchy mogły z niej nadal korzystać! Przejazdy świąteczną kolejką będą zatem odbywać się przez cały grudzień, codziennie w godzinach 10:30 – 14:30 oraz 15:15 – 21:00, w niedziele do godziny 20:00.

 

W pierwszy weekend grudnia w Porcie Łódź odbędzie się akcja charytatywna, podczas której zbierane będą pieniądze na dzieci z Domu Dziecka numer 2 i 3 w Łodzi. Kwestować będą  motocykliści w ramach inicjatywy „Motoserce”, a podczas zbiórki Klienci dodatkowo będą mogli obejrzeć wystawę motocykli. Kwesta, jak i sama wystawa pojazdów, odbędą się 1 i 2 grudnia w kilku różnych miejscach zlokalizowanych na terenie Centrum. 

W niedzielne popołudnie, Port Łódź zaprasza dodatkowo na niezwykły koncert w wykonaniu dzieci. Na scenie w Atrium Centrum, 2 grudnia o godzinie 14:30 wystąpi Mały Chór Wielkich Serc, który działa przy parafii franciszkańskiej p. w. Matki Bożej Anielskiej w Łodzi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »