Firma » Biznes

Mikołaj w restauracjach Sphinx

Sphinx, sieć należąca do Sfinks Polska, organizuje w dniach 3-4 grudnia mikołajkowe atrakcje. We wszystkich restauracjach Sphinx na dzieci będzie czekał Mikołaj.

Dodatkowo w wielu lokalach najmłodsi będą mogli wziąć udział w różnego rodzaju animacjach i warsztatach, takich jak dekorowanie pierników, przygotowywanie ozdób świątecznych czy strojenie choinki.

 

- Restauracje Sphinx to miejsca przyjazne rodzinom i dzieciom. W swojej ofercie mamy dedykowane dzieciom Kids Menu, w lokalach posiadamy certyfikowane krzesełka dla maluchów, a w wielu restauracjach atrakcyjne strefy zabaw. Zależy nam, by wszyscy goście, także ci najmłodsi, dobrze się u nas czuli, dlatego co jakiś czas przygotowujemy dla nich dodatkowe atrakcje. Mikołajki to święto uwielbiane przez najmłodszych i jesteśmy przekonani, że możliwość spotkania się z Mikołajem w naszych lokalach będzie dla nich niezapomnianym wspomnieniem - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

 

W każdej restauracji Sphinx w dniach 3-4 grudnia dzieci będą mogły spotkać się z Mikołajem - porozmawiać, pożartować czy zrobić sobie z nim zdjęcie. Poza tym wiele lokali zaplanowało również dodatkowe wydarzenia i zabawy o tematyce świątecznej. Więcej informacji o programie animacji klienci mogą otrzymać w poszczególnych restauracjach Sphinx.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »