Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Mikołajki i świąteczna zbiórka karmy w ETC Swarzędz

Nie możecie doczekać się Gwiazdki? ETC Swarzędz również, dlatego już rusza ze świątecznymi akcjami. W najbliższy piątek w Centrum rozpocznie się Zbiórka Karmy dla Zwierząt. W sobotę zaś pojawi się strefa mikołajkowa, w której elfy będą czekać ze słodkimi upominkami.

Z czym kojarzą się Święta? Oczywiście z prezentami. Warto jednak pamiętać, że ich dawanie jest tak samo przyjemne jak przyjmowanie. Tym bardziej, kiedy możemy pomóc potrzebującym. W tym roku ETC Swarzędz ponownie zachęca do udziału w Świątecznej Zbiórce Karmy dla podopiecznych Schroniska w SkałowieZacznie się ona w piątek i potrwa aż do 19 grudnia. W tym czasie dary dla zwierzaków można zostawiać w dwóch miejscach, u organizatorów akcji – w sklepie Maxi Zoo oraz Centrum Sport&Fitness Atrium.  

 

Czego najbardziej potrzebują podopieczni schroniska?

- karmę suchą, mokrą oraz przekąski

- ręczniki papierowe, podkłady chłonne jednorazowe, wyprane niepotrzebne ręczniki, koce polarowe

- żwirek dla kotów

- duże maskotki

- zabawki i pozostałe akcesoria (psiaki uwielbiają gumowe zabawki m.in. „psie” piłki)

 

To jednak nie wszystko. W sobotę w godzinach 11:00-19:00 w ETC Swarzędz pojawi się strefa mikołajkowa, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe, świąteczne zdjęcie i od razu je wydrukować. Poza tym, elfy, które odwiedzą tego dnia Centrum zapewnią odwiedzającym moc atrakcji. Będą tańce i wspólna zabawa oraz słodkie upominki. Będzie je można zdobyć po okazaniu paragonu za zakupy na kwotę minimum 100 złotych. Regulamin i szczegóły akcji dostępne będą na mikołajkowym stoisku w dniu wydarzenia.

 

Partnerzy wydarzenia: ETC SWARZĘDZ, MAXI ZOO, CENTRUM SPORT&FITNESS ATRIUM oraz PERUN CONSULTING.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »