Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Mikołajki w VIVO! Stalowa Wola

Mikołajki w VIVO! Stalowa Wola
Zobacz więcej zdjęć »
6 grudnia, w godz. 11.00-20.00, na terenie VIVO! Stalowa Wola będzie można spotkać długo wyczekiwanego przez najmłodszych gościa. Wprost z mroźnej Laponii zawita do centrum handlowego sam Święty Mikołaj! Najmłodsi będą mieli niepowtarzalną okazję, aby z nim porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W VIVO! Stalowa Wola pojawiły się już świąteczne dekoracje, a w piątek, 6 grudnia, centrum handlowe odwiedzi Święty Mikołaj! Dzieci będą mogły spotkać się z nim w jego bajkowym domku, zrobić pamiątkowe zdjęcie i porozmawiać o wyczekiwanym magicznym czasie, a także napisać świąteczny list z życzeniami. Ponadto pod czujnym okiem Świętego Mikołaja dzieci dekorować będą pierniczki i ozdoby choinkowe.

- 6 grudnia zapraszamy wszystkie maluchy na wyjątkowe świąteczne aktywności. W specjalnie przygotowanej strefie na dzieci czekać będzie mnóstwo bożonarodzeniowych atrakcji. Spotkanie ze Świętym Mikołajem z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych klientów VIVO! Stalowa Wola i pozytywnie nastroi przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia - mówi Wojciech Krzyżak, Dyrektor VIVO! Stalowa Wola.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »