Kultura, sztuka » Kultura

Mikołajkowa fiesta zdrowej żywności

Mikołajkowa fiesta zdrowej żywności
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 4-7 grudnia w Porcie Łódź będzie odbywał się Jarmark Produktów Regionalnych. To szansa na udane zakupy dla wszystkich poszukiwaczy zdrowych i oryginalnych specjałów, jeszcze przed świętami. To także dobra okazja do znalezienia ręcznie wykonanego, wyjątkowego prezentu dla najbliższych.

Takich produktów nie można odnaleźć wszędzie. Limitowana, produkowana według starych receptur żywność, może stać się oryginalnym pomysłem, którym możemy uczcić imieniny Świętego Mikołaja. Wybór produktów będzie bardzo duży i wszyscy, którzy cenią sobie żywność pozbawioną konserwantów, polepszaczy oraz wszelkich chemicznych dodatków znajdą tu coś dla siebie. Nalewki, miody pitne, zestawy egzotycznych przypraw, a może piwo z lokalnego browaru Koreb? Oferta wystawców Jarmarku Produktów Regionalnych będzie też obejmować wędzone ryby oraz śródziemnomorskie dodatki, takie jak oliwki i oliwę. Smakosze, gustujący w tradycyjnie wędzonych
i przygotowywanych z dodatkiem wybornych ziół wędlinach, mogą skorzystać z okazji, by doposażyć domowe spiżarnie. Jarmark to także dobra sposobność do zakupu oryginalnych serów korycińskich. Podczas wydarzenia jak zwykle nie zabraknie rękodzieła artystycznego - ręcznie wytwarzanej biżuterii czy autorskich zegarków, które mogą stanowić nietuzinkowy pomysł na prezent.

 

Stoiska Jarmarku Produktów Regionalnych, zlokalizowane obok sklepu Saturn, będą dostępne dla klientów Portu Łódź w godzinach otwarcia centrum. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »