Rozrywka i wypoczynek » Święta

Mikołajkowa manufaktura w Bonarce

Mikołajkowa manufaktura w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Jedzie do Bonarki św. Mikołaj, by 4 grudnia otworzyć tu swoją manufakturę. Do 20 grudnia będzie w niej dzielić i rządzić tym, co świąteczne – piernikami i bombkami. Dzieci będą też mogły z jego pomocą przygotować świąteczne kartki.

Mikołajkowa manufaktura (w Bonarka City Center na poziomie 0, w Palmiarni) to świetna wiadomość zwłaszcza dla najmłodszych. Będą oni mogli ją odwiedzać  w grupach zorganizowanych lub indywidualnie. W dni powszednie Manufaktura działać będzie od godz. 10:00 do 19:00, zaś w soboty i niedziele od godz. 11:00 do 20:00.

Dzieci odwiedzające Manufakturę będą mogły ozdobić pierniki, pomalować bożonarodzeniowe bombki oraz wykonać własne kartki pocztowe ze świątecznymi motywami.

Wszystkie atrakcje w strefie będą dostępne za darmo. Profesjonalne animatorki zadbają o bezpieczeństwo dzieci i zapewnią im zabawę w prawdziwie świątecznej atmosferze.

Grupy zorganizowane mogą rezerwować terminy pod numerem tel.: +48 504 108 933, lub mailowo
pisząc na adres: joanna@kuc.com.pl.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »