Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

„Mikołajkowa metamorfoza” w Galerii Krakowskiej

„Mikołajkowa metamorfoza” w Galerii Krakowskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Nadchodzi czas, w którym wiele osób myśli o prezentach świątecznych dla najbliższych.

A gdyby tak zrobić prezent… sobie? W Galerii Krakowskiej trwa „Mikołajkowa metamorfoza”. Do 29 listopada zarówno panie, jak i panowie mogą przesyłać zgłoszenia, wygrać udział w akcji i odmienić swój wygląd pod okiem profesjonalistów – nie tylko na święta.

Każdy czasem potrzebuje zmiany – a czy można dostać lepszy prezent od Mikołaja niż nową wersję siebie? W Galerii Krakowskiej trwa akcja, dzięki której można przeżyć niesamowitą przygodę i zaskoczyć bliskich na święta. Do „Mikołajkowej metamorfozy” może zgłosić się każda pełnoletnia osoba, aplikując przez stronę www.mikolajkowa-metamorfoza.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć aktualne zdjęcie oraz uzasadnić chęć udziału w akcji. Nagrodą będzie całkowita zmiana wizerunku: dla kobiety 2000 zł na zakupy w Galerii Krakowskiej pod okiem stylistki Goshy Kusper, nowa fryzura od salonu Simply Fine, make-up wykonany przez makijażystę marki Inglot, manicure od ManiPedi oraz profesjonalna sesja zdjęciowa. Na mężczyznę czekają równie atrakcyjne nagrody, a wśród nich 2000 zł na zakupy z Goshą Kusper, wizyta w salonie Simply Fine oraz sesja zdjęciowa.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 listopada, a efekty metamorfozy zostaną zaprezentowane 6 grudnia na facebookowym profilu Galerii Krakowskiej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 9 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »